Ako sa zbavit plostic

Príspevok v téme: Ako sa zbavit plostic
pomoc

Ma tu niekdo skusenosti s plosticami?Mame v posteli jednu plosticu, ktora k nam preliezla od susedov, raz za desat dni ma kusne a inac spi,zalezena v matraci, nikdy som ju nevidela. Sme cistotni, postel vysavam, ako sa jej zbavit? Musim tu postel vyhodit, alebo sa daju kupit niekde chemikalie, ktore ju zabiju? Bojim sa ze sa rozmnozi.

tom taylor

Ahojte decká, ja som k našim priniesol ploštice z intráku. Bývam na intráku v BA a predstavte si tú hanbu. Budúci doktor dovlečie k rodičom takúto pliagu. Tak teraz bojujeme. Ale počul som, že na intrákoch je veľa týchto svíň kúsavých. Dokonca viem o kamoške, ktorá ani na intráku nebýva, lebo dochádza a tiež sa u nich objavili. Ale im sa už podarilo ich vykynožiť. Tak boju zdar!

Julia Kamnska

Dobry den, ja som si objednala domcek na plostice, lebo som si nebola ista ci mam plostice. Nakoniec to boli plostice a velmi radi sa prestahovali do toho domceku, od kade uz moc nevedeli odist... cize aspon som sa vyspala... ale kazda vec nefunguje vecne. Zavola som pana z dombezplostic.sk, ktory mi tento domcek predal, dal mi zlavu, odborne vsetko prebehlo, bola som spokojna. :)

88vanilka

PLOŠTICE....neviem ,či to niekomu pomôže ,ale podľa istých domorodcov treba miesto po uhryzení plošticou potrieť dužinou surovej paradajky a nechať to zaschnúť na pokožke,miesto trochu potom poštípe ak si to predtým nerozškrabete a potom tak nesvrbí...vraj zaberá aj dávať si pod vankúš vrecúško so sušenou levanduľou,tiež eukaliptový olej nechať otvorený niekde blízko postele napr,pri okne a staré mamy zas dávali okolo postelí čerstvé listy z fazule ,vraj tie chlpky na nej ich zabijali ,pretože majú akoby blanu na tele a tak sa vlastne na nej prepichnú

dombezplostic

Dobrý deň, ponúkame nove monitorovacie staničky na ploštice, ak nájdete doma ploštice zároveň mate od nás 20 eurový voucher na naše služby. Môžete objednať tu: www.dombezplostic.sk. Pekný deň (Ceny sú uvedene na stránke pre zachovanie transparentnosti so zákazníkom)

dombezplostic

Dobrý deň, ponúkame nove monitorovacie staničky na ploštice, ak nájdete doma ploštice zároveň mate od nás 20 eurový voucher na naše služby. Môžete objednať tu: www.dombezplostic.sk. Pekný deň (Ceny sú uvedene na stránke pre zachovanie transparentnosti so zákazníkom)

rudolfmarci

lukas. kolko stoji ta falosna reklama ktoru tu robis panovy grmanovy a aj po inych strankach ?

nicenieplostic.sk JE PODVOD.
je to ta ista firma co asana ddd. odflakne robotu, zhrabne peniaze a viac nezdviha telefon. to je pan stefan grman z obce Branč a jeho podnikanie.

petra2898

Mne moja známa ktorá pracuje v hoteli doporučila firmu ktorá im robila ochranu proti plošticiam v celom hoteli a že boli veľmi spokojní s prístupom. Keďže sa tá nezvaná háveď medzičasom vyskytla aj u mňa skúsila som ich kontaktovať a chvala bohu vyriešili problém aj mne. Takže ja môžem chalanov tiež len znova odporučiť :) našla som ich cez web: www.babolna-bio.sk