Chronický zápal močového mechúra

Príspevok v téme: Chronický zápal močového mechúra
spravarka

Dobrý deň. Mám dlhodobé problémy s močovým mechúrom. Akonáhle ma ovanie studený vzduch alebo moje nohy sa ocitnú čo i len na okamih v chlade, neznesiteľne ma začne páliť. Užívam len urologický čaj, po jeho vypití to ustúpi. Nevie mi niekto poradiť nejaký účinný prípravok, po ktorom by sa mi pálenie nevracalo tak často? Ďakujem.

mirka 23

Andrea, Ja som kupovala Uroval rapid, lebo treba dávať pozor, či výrobok neobsahuje mastenec, vtedy by to mohlo uškodiť. RNG radil 2g trikrát denne. Skus tuto davku aspoň 5 dní brať, čo to s tebou urobí. Mne to pomohlo. A hlavne nepiť džusiky, cocacoly a ľadove veci.

Andrea85

ja mam problemy uz 12 rokov so zapalmi a som v stadiu ze vecer este nic necitim a rano je uz uplne zle - strasne rychlo mi to postupuje. Brusinky, caj nezaberaju vobec, ani take ze urinal, jedine co ako tak zmierni su pripravky s D- manosou, UROVAL od Valosun napr a teraz mam UroMax - ten ma vacsi obsah D-manosy - 400mg v jednej tablete. Ale uz ani to mi nezabera ako kedysi. Mirka23 pise ze 3X2g (gramy?) manosy denne...mohla by som teda mniesto 2x2 tablety(ako sa odporuca) zvysit davkovanie aj na 3x3 tablety?? to by bolo tak 1,2 gramu manosy 3x denne? Moze mat nadmerne uzivanie tychto tabliet nejaky nepriaznivy vplyv na organizmus? Dakujem

zlaticko19

este som chcela povedat, ze 20 sumivych tabliet kupite v kazdej lekarni priemerne za 3eura.Takze ani drahe nie su

zlaticko19

tak ja osm tiez mala zapal mocoveho mechura, a znama ktora je lekarnicka mi odporucila UROLOGIKA sumive tabletky. Jedla som ich asi 5 dni, 2 krat denne, pocas tych 5 dni som pisla aj urologicky caj, a jedla vitamin C. No a chvalabohu uz som vyliecena. Takze velmi tie sumive tabletky odporucam. Len prve dva dni ako ich budete jest sa nacikate...Prvu noc som bola na wc 4 krat :DD

- mira

Tieto problémy sú typické následky u ľudí ktorí jedávajú veľa ovocia, sladkostí, sladkých a sladených nápojov, jedál, zmrzlín, tučných pokrmov. Najhoršie sú tropické druhy ovocia ktoré silne ochladzujú, tiež ovocné šťavy a všetko s cukrom a nasýteným tukom.
Je potrebné držať oblasť v teple a jesť zo začiatku len tepelne upravenú stravu doplnenú trochou kvasenej kvôli dodaniu entýmov.
Zeleninu len domáce druhy a ovocia sa vzdať až do zlepšenia stavu, čím dlhšie, tým lepšie. Dodať minerály stravou z celozrnných kaší, strukovín, semienok a morských rias.
Možno nahrievať body moxou, aby sme dodali energiu do postihnutej oblasti.

mirka 23

Michana, pomože D-manosa. Ked to trva dlhšie, tak budeš ju musieť brať dlhšie, lebo väčšinou problemy zmiznu za 2-3 dni, ale ked to máš dlhšie, tak to treba poriadne preliečiť. Dávkovanie je 3 x 2g D-manosy, a nepozerať na to, čo piše výrobca. Skus pozrieť, či nezoženieš čistu D-manosu, ak nie, tak tam určite budete mať v lekárni prípravky, ktoré su s D-manosou, su na močove cesty, len je tam väčšinou velmi slabe davkovanie...

michna

ja mam problem z mechurom prave teraz a idem sa s toho zblaznit,som v anglicku momentalne a doktora som tu navstivila 2 krat ale ziadne antibiotika mi nepomohli a ja som uz zufala z toho pretoze ani ten sexualny zivot nestoji za moc ked je tento problem....potrebujem surne pomoc

anna222

Ahojte moj problem je bolest mocoveho po vymoceni...kedysi som trpela na klasicke zapaly,ale toto je o niecom inom...poradite ?