Chronický zápal močového mechúra

Príspevok v téme: Chronický zápal močového mechúra
spravarka

Dobrý deň. Mám dlhodobé problémy s močovým mechúrom. Akonáhle ma ovanie studený vzduch alebo moje nohy sa ocitnú čo i len na okamih v chlade, neznesiteľne ma začne páliť. Užívam len urologický čaj, po jeho vypití to ustúpi. Nevie mi niekto poradiť nejaký účinný prípravok, po ktorom by sa mi pálenie nevracalo tak často? Ďakujem.

simka10

Tu je nejaky zoznam stranok s ochoreniami mocovej sustavy - aj zapaly, odporucania a podobne www.azet.sk . Brusnice su urcite dobra volba! pridavaju sa skoro do vsetkych pripravkov,kt. suvisia so zapalom MM.

mimina123

Ahojte,
aj ja trpím týmto problémom močového mechúra. U mna však nie su žiadne príznaky ako nutkanie na močenie či pálenie. Ja sa len ráno zobudím a cikám jasnočervenú krv. Do hodiny sa potom dostavia neskutočné bolesti podbruška. Antibiotiká jem 4 až pat krat do roka a urolog mi na to povedal ze to je v poriadku. No podla mna take mnozstvo antibiotik rozhodne v poriadku nie je.

Vyskusala som na radu na tomto fore d manozu a zabrala zazracne. Pred tym som o nej nikdy nepocula a lekari tiez nie. Musim povedat ze je to lepsie ako antibiotika. Na druhy den v moci uy po krvi nebola stopa. Som neskutocne stastna za tento prípravok. Na druhej strane som sklamaná pristupom lekarov a lekarnikov k tomuto problemu. Radsej nas nechaju napchavat sa antibiotikami jak lentilkami, ku ktorým si treba dokupit samozrejme aj probiotika najlepsie tie najdrahsie. Ked si vypytate v lekarni D manozu tak na vas hladia ze tak to teda nedrzia a ochota nieco objednavat teda nulova. Vdaka za existenciu internetu a on line obchodom a takymto foram.

Medicina je biznis, a nevadi ze vam nepomozu, hlavne ze si lieky kupite. Pritom manoza za 6 eur na prirodnej baze vas dokaze zachranit.

Takze kto mava opakovane problemy s mocovym mechurom skuste to a na radu RNG bertie tie dvojnasobne davky.

drzim palce

aduskaa

Ahojte mám 19r a už 6r mám trápenie močového mechúra a močových ciest.Doktori mi dávaju samé tabletky,ale nič mi nezaberá.Od spodu ma velmi pali a vždy mi zabera teply sedaci kupel.Vedeli by ste mi prosim vas poradit?Dakujem Adka

mariannka666

ahojte na leserovom zakroku som bola v BB leyala som tam asi 3 dni nebolo to take strasne ako ked mate yapal prve dva dni bolesti ale poviem vam ze som rok po operacii a boooom zapal silny e coli v moci az 100000 a bojim sa toho ze to zase zacne ale no co uy musim sa s tym vyrovnat lebo psychika robi vela a mam pocit ze si to privolavam sama!a caka ma zase navsteva urologa !drzim vam palce paaaaaa

kikka01

BARBORKA A MARIANKA

prosim napiste viac o zakroku, kde vam ho robili a pod, ako vidim viac nas tu caka na tuto info.
mne vravel urolog iba o vyhladzovani(zoskravani) vnutornych stran mocoveho mechura, aby sa tam nezachytavali bakterie, nespominal ze by sa dala aj mocova rura osetrit takto.
dakujem!

hnedoocka

Ahojte! Ja mám tiež túto diagnózu. Je to ako následok opakovaných operácií v brušnej dutine vrátane zrastov. Nedá sa s tým žiaľ nič robiť... Niekedy chodím močiť každých 8 minút. Stačí keď vypijem 2 dcl vody a behám. Z prechladnutia to však nemám...:-( Piť vša musím... To cikanie mi nevadí, ale tie intervaly. Na noc je to horšie.

kikka01

BARBORKA A MARIANKA
pisete o tom istom zakroku? laserove vyhladenie mocovej trubice? o co presne ide? prosim napiste detaily, dakujem pekne