Vypadavanie vlasov

Príspevok v téme: Vypadavanie vlasov
kaa

ahoj.mam mensi probelm.uz dlhsi cas mi vypdavaju vlasy.no bola som uz aj u koznej a dala mi nejaku vodicku na rast valsov ci co ale moc to nepomohlo a potom este injekcie ale to len trosku zabralo ale pototm nci sa nezmenilo..trva ot uz asi priblizne rok a ak sa mam priznam tych vlsov som mala dakedy omnoho viac.vraj je to aj tym ze ich nosim v gumicke tak to neviem,to sa snazim redukovat ale aj tak...inac som zdrava...prosim poradte mi niekto co mam robit lebo vlasy co som mala sa mi pacili a rada by som mala take iste znovu..poskusala som aj vselijake domace recepty..seriozne dakujem..papa

kiwemai

aj ja mam taky problem...nex robim co robim, vsetko marne a coxvilu bude plesina na hlave...sla som ku koznej, vyskusala tabletky, vodicky, domace recepty...ani stitna zlaza to vraj nieje...ja neviem co to moze byt...asi stres. poradte, ak viete...

kaa

veruska...ved asi ja som ten isty pripad tiez mi nepomohli ani injekcie ani tabletky no a teraz neviem co si pocat..mne sa dlhe vlasy lubia a kratke nexcem..poradte niekto nejaky domacy overeny recept:)

veruška

ja mám polodlhé, husté a hlavne ťažké vlasy. A poriadne mi vypadávajú. Keď si urobím cestičku, tak vidím ako mi rastú stále nové také krátke. Kaderníčka mi povedala, že vypadávajú preto, lebo je oslabený vlasový korienok, ktorý aj vidieť na vypadnutom vlase, ten korienok nevládze držať ťažké, husté, dlhé vlasy. Mne nepomohli ani šampóny, ani injekcie, ani zinok, či železo. Riešenie : krátke vlasy. Tak si vyber.

kaa

mno je myslim ze je na tom nieoc pravdy ,lebo aj ekd som s aja kusa ostrihal kusa to prestalo ale nic moc..a zase ked mam dlhe vlasy su take riedke ze az..hmm aj mne sa lubia dlhe a xcela by som teiz take..

Lia

Ja nemôžem mať dlhe vlasy,lebo mi vtedy velmi vypadavaju,ale ked si ich ostriham na kratko tak hned prestanu vypadavať neviem čim to je,ale vtedy su vlasy lahšie tak asi preto,ale chcela by som nosiť dlhé vlasy a nemôžem.Ma niekto stým podobný problem ak ano tak by ste mi niečo napísali???držte sa.Ahojte.

kaa

dakujem vam all za odkazy...hmm mno ak mam parvdu poevedat neviem cim to bude bo inac som zdrava akoze v pohode...a mam 20 rokov som zabudla spomenut.hmm a uz som uz aj biotin tsim brala bo som si kupial v lekarni ze to pomaha..ale neviem co natom..skusim ten caj a uvidiem alebo mlieko?co si vybrat...a hmmm stitna zlaza...neviem o tom..ozja neviem cim to je..kazda rada dobra..dikes

janík

u mladých vlasy často padajú pri chorých oblíčkach-hovoríme,že sú slabé-treba ich posilniť,stačia 2 až 3 sedenia