Depresia

Príspevok v téme: Depresia
layla

Caute vsetci!Rozhodla som sa zalozit tuto temu pretoze ma uz dlhsi cas zoziera prave depresia..ja sa proste neviem z nicoho tesit:(mam len 16 rokov ale velmi sa trapim,hocico ma dokaze rozhodit,nikdy nie som stastna a mala som uz aj take myslienky na samovrazdu:(prosim kto ma podobne problemy nech mi napise alebo poradi co s tym mam robit,ku psychologicke som chodila ale nepomohla mi a lieky brat nchcem.

Súvisiaci obsah

Navy

to je všetko ok, gapetíni, čo píšeš, ale to nestačí v prípade, keď už je prúser na svete. Vtedy je prevencia málo, a treba detoxikovať. Keď je organizmus otrávený, už nemá silu sám sa zregenerovať. Treba mu pomôcť radikálne, aby nabral silu. Metódou, ktorú používaš Ty, mu radikálne nepomôžeš. Tá je dobrá po určitú hranicu otravy, nie je však dostatočná pre silné otravy. Tam už musí nabehnúť silná detoxikácia. Keď sa zažehná, stačí prevenčný režim, ako držíš Ty. Inak EPA a DHA v ľanových semienkach nenájdeš.

oli

Navy,prečítala som si o tej ortuti,ale je tam písané že ortuť uložená v bunkách mozgu a nervov je tam doživotne. Z tkanív sa dá vylúčiť,ale z mogu nie. Vieš ako sa dá vylúčiť aj z mozgu? Alebo RNG, poraď aj ty.

gapetini

Ďakujem jem ľanové semiačka a som spokojný sám so sebou aj svojím IQ. No možno nie je bohvie čo ale mne hovorí, že organizmus má samočistiacu schopnosť a používaním rôznych náhrad nemienim túto vlastnosť oslabovať. Pomáham mu občas dňom pôstu, cvičením, prechádzkou a pod. To máš ako s alergiou (aj iná precitlivelosť) buď sa budeš pomaly organizmus učiť žiť v alergénnom prostredí a tak ho otužovať, alebo pôjdeš do sterilného prostredia a budeš sa mať dobre ale po čase ani neopustíš dom, lebo ťa aj prvé zrnko alergénu zloží. Obdobne cholesterol, buď si vajíčko nedáš a organizmus si cholesterol vytvorí sám (môžeš ho následne čistiť liekmi alebo inými doplnkovými spalovačmi tukov), alebo si občas vajce dáš a potom nebude mať telíčko potrebu na cholesterole pracovať... dá sa tak i tak....mne stačia orechy a ľanové semiačka :-)

Navy

Bože gapetíni, niekedy mám pocit, ako keby si mal IQ 45. Nechceš si kúpiť EPA a DHA na podporu nervových buniek? Myslím to ale vážne. A ja si ich kúpim, lebo ich potrebujem, aj keď mám dosť vysoké IQ. Ale IQ nie je všetko. Mozog môžeš mať posr..ný, aj keď máš vysoké IQ. Takže tu je kontakt na vysoko koncentrovaný, toxických látok zbavený, www.vitalsupport.sk, keď už RNG dopredáva, a neviem či ešte má.

Navy

Derealizáciu 100% spôsobuje najmä ortuť v mozgu.
Příklad: paní Dr. Schreiber informuje: „Zubaři. Ti mají nejvyšší přírůstek sebevražd a nejvyšší počet neurologických a psychologických onemocnění. V jedné studii zaměřené na hypofýzu měli zubaři v průměru 4krát více rtuti v hypofýze (důležitá žláza regulující hormony) než ostatní populace a 40krát více než lidé bez amalgámových výplní. Lidé, kteří bydlí nad zubařskou ordinací nebo vedle ní, jsou zamořeni rtutí. Je možné ji s úspěchem vyvést z těla.“

www.paprsky1.de

Podle Dr. Klinghardta je rtuť v mozku zodpovědná za nervová onemocnění jako je Alzheimerova choroba, roztroušená skleróza, amyotrofická laterální skleróza, Parkinsonova choroba, poruchy paměti, závratě, deprese, záchvaty vzteku, plachost, koktání, poruchy učení, porucha čtení (legasthenie), poruchy vidění a sluchu s tinitem.

Pro dítě je často nebezpečné již vůbec přijít na svět. Maminky odevzdávají plodu nejen potřebné minerály, nýbrž i těžké kovy. Tak maminky odklidí např. 40 až 60 % svého zatížení rtutí přes placentu u svého prvorozeného dítěte. Později narozené děti potom obdrží méně, ale jen do té doby, než si matka nechá udělat nové plomby... Pokud má matka 6 až 10 výplní z amalgámu, pak dosahují koncentrace rtuti u prvorozeného dítěte v mozku hodnoty dospělého se 7 až 8 amalgámovými plombami. Dochází k zpomalenému růstu s malým přírůstkem a k opožděnému vývoji nejen nervového, ale i imunitního systému. Symptomy chronické otravy rtutí u dětí jsou poruchy učení, autismus, deprese, poruchy čtení, záněty střev, hyperaktivita, neurodermitis a jiné.

gapetini

Navy ja som na teba neútočil, len som chcel prezentovať iný názor a vyvolať diskusiu. Jesť bio potraviny nie je útek pred toxicitou, ale vedomé nepoškodzovanie organizmu, asi sa zhodneme že toxicita je škodlivá a potom načo zvyšovať hladinu týchto látok v organizme. To je ako s mliečnymi výrobkami ktoré si obmedzil - ja súhlasím ale keby si napísal že si ích vylúčil s jedálnička tak ti budem oponovať, že to nie je v poriadku. Nie preto aby si zmenil svoj život, ale preto že tieto stránky číta veľa čitateľov a bohužial sa tu prezentujú neraz zázračné recepty na vyzdravenie, ktoré si človek ktorý má menej informácii o duševných poruchách môže osvojiť. Ináč táto choroba v mnohých variantoch (ale nie vždy) a napríklad aj úzkosť je práve o úteku. To si super vystihol. Takže ja neutekám a neutekaj tiež.

aaaaaaaa

Navy, strašne sa pozoruješ, študuješ chujoviny až ti z toho kompletne šibe. Dnes je všetko škodlivé, aj ten vzduch čo dýchaš. Gapetini to dobre vystihol.