Depresia

Príspevok v téme: Depresia
layla

Caute vsetci!Rozhodla som sa zalozit tuto temu pretoze ma uz dlhsi cas zoziera prave depresia..ja sa proste neviem z nicoho tesit:(mam len 16 rokov ale velmi sa trapim,hocico ma dokaze rozhodit,nikdy nie som stastna a mala som uz aj take myslienky na samovrazdu:(prosim kto ma podobne problemy nech mi napise alebo poradi co s tym mam robit,ku psychologicke som chodila ale nepomohla mi a lieky brat nchcem.

Súvisiaci obsah

zuzanka65

Monika9, co konkretne Ty robis, aby sa tvoj stav zlepsil, okrem uzivania AD ?
Moja znama, sestricka na psychiatrii, povedala v ramci terapie, ze lieky su len akesi barlicky, ktore nam maju pomoct sa vyliecit, su len 20% uspechu, 80% je na nas. Verim jej.

ooo

NAVY tak nabudúce keď si na mňa spomenieš (čo je milé :)) pri nejakej novej diagnóze, tak mi to napíš pokojne, ja sa rada dozviem niečo nové a aj skúsim niečo nové. Ok? :)

zuzanka65

Nie, AD nie su z pohodlnosti, ved toto je problem komunikacie, nieco napisem a iny to pochopi po svojom. Pisem,
-- neverim, ze "ziadne prirodne doplnky, cvicenie, uprava stravy, terapie a pod. vobec nezaberaju" , brat AD je pohodlnejsie, rano tabletka, na obed tabletka, vecer...-- Aj ja som brala AD a skoncila som s nimi, lebo mi bolo ok a vedlajsie ucinky ma privelmi obtazovali. Musela som na sebe pracovat, zmenila som sposob zivota aj myslenia. Netvrdim, ze nemam ziadny problem,ale nechcem brat Ad a viem, ze musim nieco robit, aby som k nim uz nemusela vratit. Nedavno som mala obdobie, ked som uvazovala, ci nezacat brat znovu dake AD, mozno nieco ine ako som mala predtym, ale ako tato myslienka prisla, tak som ju poslala kade lahsie. Zivot bez problemov neexistuje, nik nevymyslel taku tabletku, co by nam zarucila stastie a zdravie bez fyzickej aktivity, zmeny zlych stravovacich navykov a bez pozitivneho myslenia.

monika9

zuzana 65 s ty si myslis ze my neberieme omega a vsemozne vitaminy,proste to nezabera....prepac alemas sprasty nazor ze Ad su z pohodlnosti,oni su totizto z nutnosti

Navy

OOO. Vždy si na Teba spomeniem, keď nájdem pri nejakej diagnóze podobné prejavy, ako máš Ty. Naposledy to bola napríklad candidoza.

RNG

ooo, pisem len pravdu, naozajstne mozne ucinky roznych chemikalii. A robim to pre to, ze vam to lekari zialbohu nepovedia.
A odporucam prirodne potravinove doplnky presne z toho isteho dovodu, lebo lekari vam to nepovedia. Tak isto vam nevysvetlia,ze na to aby nieco bolo schvalene ako potravinovy doplnok, musi to byt uplne bez bocnych skodlivych nasledkov (v odporucenych davkach).
A ked si myslite, ze som to robil ako reklamu na predaj v mojich obchodoch, tak ten dovod sa uz vyparil, lebo som sa rozhodol nestracat dalej peniaze a cas. Tych niekolko milionov co som do toho dal z vlastneho vrecka som uz odpisal a oplakal.
Ale za mojimi radami si stale stojim, lebo som ich aj povodne daval na pomoc ludom.
Takze kto potrebuje informacie, moze si vyhladat moje rady, mozno mu pomozu.
Ja ich mam, ako som povedal uz mnohokrat, z lekarskej literatury tej vzacnej malej skupiny lekarov, ktori sa zaoberaju aj napriek odporu ostatnych prirodnymi prostriedkami a su velmi uspesni.