Depresia

Príspevok v téme: Depresia
layla

Caute vsetci!Rozhodla som sa zalozit tuto temu pretoze ma uz dlhsi cas zoziera prave depresia..ja sa proste neviem z nicoho tesit:(mam len 16 rokov ale velmi sa trapim,hocico ma dokaze rozhodit,nikdy nie som stastna a mala som uz aj take myslienky na samovrazdu:(prosim kto ma podobne problemy nech mi napise alebo poradi co s tym mam robit,ku psychologicke som chodila ale nepomohla mi a lieky brat nchcem.

Súvisiaci obsah

katka30

Damian povedal: Ano, v niektorych akutnych pripadoch sa moze AD vyuzit. Tu piseme u zneuzivani AD. Ak by doktori pouzivali ine a efektivne metody (aj tie, o ktorych samotne psychiatria dobre vie, ze su ucinne), MNOHI by nemuseli AD uzivat.

OKEJ Damian a to su tie prirodne co maas na mysli???? Myslis, ze my vsetci skor ako sme zacali brat AD, ze sme nevyskusli nic okrem chemie? V stadiu, v akom sa nachadzala moja choroba, boli uz len AD alebo samovrazda, tak ma nehovor, ze existuje aj nieco ine.

monika9

podstatu depresie sa neda liecit ziadnymi liekmi da sa len potlacit a upravit stav do rovnovahy....Je jedno ci uverite prirodnym preparatom alebo si date predpisat AD-cka nic to nemeni.Treba si vybudovat novu psychiku,postupne odburavat nahromadene napatie,atd....Rng ze pstros....ha.

damian

Ano, v niektorych akutnych pripadoch sa moze AD vyuzit. Tu piseme u zneuzivani AD. Ak by doktori pouzivali ine a efektivne metody (aj tie, o ktorych samotne psychiatria dobre vie, ze su ucinne), MNOHI by nemuseli AD uzivat.

ooo

NAVY a RNG to bolo hnusné ako ste reagovali na KATKU30, fakt by ste sa mohli trochu mierniť... Hlavne teda RNG keby tebe bolo tak zle ako bolo Katke, tak by ma zaujímalo, či by si tiež bol taký múdry. Niekedy proste nie je na výber a treba začať s AD... nikto nevraví, že ich chceme brať celý život.

sunnie

RNG a co ked ziadne prirodne doplnky, cvicenie, uprava stravy, terapie a pod. vobec nezaberaju? Co ine mame robit aby sme si neotravovali organizmus liekmi ked nam nic ine nepomala a clovek sa nechce kazdy den trapit uzkostou, depkami, panickym atakmi? Tiez nie som nadsena ze musim brat lieky a likvidovat si pecen.

ooo

FACE to bol panický atak... každý na téme Úzkosť sme to už zažili... stáva sa po veľkom psychickom zaťažení. Ako vraví RNG, treba sa naučiť to stopnúť hneď v začiatkoch. Sertralínu berieš stále 100 mg večer? Ja beriem 100 ráno, je mi lepšie asi o 20%, tak myslím, že ešte pôjdem hore

face

RNG, co je pricinou takeho zachvatu? Len chemicke pochody v hlave alebo myslienky...? Ja som nevedela, co mam robit, lebo som to este nikdy nezazila.