Depresia

Príspevok v téme: Depresia
layla

Caute vsetci!Rozhodla som sa zalozit tuto temu pretoze ma uz dlhsi cas zoziera prave depresia..ja sa proste neviem z nicoho tesit:(mam len 16 rokov ale velmi sa trapim,hocico ma dokaze rozhodit,nikdy nie som stastna a mala som uz aj take myslienky na samovrazdu:(prosim kto ma podobne problemy nech mi napise alebo poradi co s tym mam robit,ku psychologicke som chodila ale nepomohla mi a lieky brat nchcem.

Súvisiaci obsah

RNG

oprava, omluv te ma, mam mysel inde, ta zmienka na N-acetyl carnosine je na katarakt, nie glaukomu. Tak isto enzymaticke cistenie je skor na katarakt.
..........
Na glaukomu je ale odblokovanie kanalikov a zmienka o viralnych tam sedi.
Pridavam: rozne antioxidanty zlepsia privod krvi
rybacie oleje hojenie poskodenych nervov sietnice.
To plati aj na makularnu degeneraciu.

RNG

oli, hoci lekari tvrdia hromadu veci, glaukom je nahromadenie roznych bielkovinnych zhlukov v ociach, kde sa normalny odtok kanalikmi v oku porusi
Cistenie tela sa prevadza roznymi enzymami a zablokovanie kanalikov je obvykle vysledok nasich vzdypritomnych virusov, ako napr rozne herpesy, hpv, ebv, cmv....
Ja osobne typujem na HSV1.
U mna sposobil zapal slznych kanalikov(neviditelne ale sposobuje syndrom suchych oci)a pouzivam na to kvapky koloidnej striebornej vody alebo roztok GSE(60 kvapiek do litra vody alebo 6 kvapiek do dl vody, podla moznosti destilovanej.
Na glaukom je uzitocny 1% roztok N-acetyl L- carnosinu(Babyshayev v Rusku, tiez dnes v americkej literature Mark Babizhayev)
Carnosine v tele posobi regeneracne a tato vodorozpustna forma zastavi rast glaukomu, dokonca obrati na regress.

oli

leleka, keďže ťa tu znovu registrujem, prosím ťa vedela by si mi poradiť čo spôsobuje nadmernú až abnormálnu svetloplachosť očí( mám glaukóm). To je naozaj na nevydržanie,už som bola na viacerých vyšetreniach,pôjdem ešte na MR.

leleka

Osobne si myslim, ze velmi dolezita je psychoterapia. Spravne vedena psychoterapia a emocionalna ucast na pacientovych problemoch jednoznacne stav zlepsuju a vyrazne znizuju spotrebu liekov. Su vsak stavy, kedy naozaj je pacientovo prezivanie natolko nepristupne zasahom zvonka, ze nic ine ako lieky nepomoze. Ak zodpovedny lekar vidi, ze niekto neznestitelne trpi, ma pravo tomu choremu povedat-dajte si potravinovy doplnok? Ma pravo poslat ho sportovat, ked nezvlada ani cestu na WC a potrebuje pomoc na to, aby vypil pohar vody? Demonizovanie psychiatrie a psychofarmak vseobecne nikomu nepomoze. Samozrejme v praxi sa psychofarmaka velmi zneuzivaju, obzvlast benzodiazepiny. Tu by si mali do svedomia vstupit hlavne prakticki vseobecni lekari, ktori ich predpisuju plne priehrstia. Na druhej strane-niekto zobe anxiolytika a niekto Tramal. Tiez je to jeho volba. Je na lekarovi, aby si to ustrazil. lenze cesta najmensieho odporu byva najlahsia a recepty na oblbovaky pribudaju. Natiska sa vsak otazka: Preco ti ludia ich vyzaduju? Asi preto, ze nie su v psychickej pohode. A prave tu dochadza k castemu zanedbaniu starostlivosti.

help me

koli nemu sa snazim prekonat..a povedala som si ze uz takato byt nechcem!!!chcem schudnut, zmenit image..proste chcem byt uplne iny clovek a chcem konecne prestat pozerat na seba ako na tucibombu a aby sa nekrutilo vsetko okolo mna...pretoze zivot je o laske, stasti a plno krasnych veci...
doma nemam ziadne problemy..nic praveze je vsetko v uplnom poriadku jedina vec co ma v zivote trapi som ja...

a babulky chcem to zmenit...sice je to boj na dlhe trate ale chcem to skusit...

face

Ludia vedia byt niekedy velmi kruti a pre niekoho to moze byt velmi tazke pocut nejaku narazku na svoju postavu. Ak niekto take nico hovori, tak ver tomu, ze on sam ma so sebou problemy, ma komplexy a takto si ich riesi. Alebo je to jednoducho povrchne decko, ktore este nechape, ze zivot nie je o tom, kto kolko vazi, ale o tom co je v tebe. Je dobre, ze mas takeho priatela. Nema kazdy taku moznost. Aspon niekto. Asi si aj citliva osobka. A co doma? Mas nejake ine problemy?

help me

zuzi dakujemti velmi pekne...

som velmi rada ze tu su ludia co ma neodsudzuju koli comu mam tie depresie...

dakujem vam kocky..