Atopický ekzém

RNG

Treba zohnat lepsie probiotika, nie len laktobacily, V niektorych podobnych problemoch a roznych alergiach pomohli zmesi s pridavkom niektorych podnych kultur(soil bacterial cultures). Neciem ci by som isiel az tak daleko, lebo je plno kultur z dokazatelnym dlhym zaznamom bezpecnosti. Teda najmenej 5 laktobacilov, niekolko bifidobakterii, streptokok termopylus a ine, proste 10 az 14 kultur viacmenej vykryje vsetky potreby bakterialnyvh kultur pre creva

4you

ahoj neviem ci mam atopicky ekzem alebo co je to.mam cervene bodky po celych ramenach.vyzera to ako vyrazky ale nie su.a nesvrbi ma to.mam to uz asi 3-4 roky.obvodna mi nato povedala, ze mam proste taku kozu.ale mne to nestaci, myslim ze vsetci mozu mat peknu kozu.spravim vsetko.ci uz strava, hocijake kremy!!!...ale neviem CO to vlastne mam, ked sa nemozem dostat ani ku koznej.:(

anonymny citatel

Dobry den,
ja by som sa chcel opytat na ruzove, miestami uz cervene vyrazky v okoli genitalii-na vnutornej strane stehien. Uz nejaky cas pocitujem svrbenie najma v noci pocas spanku, ale uz aj cez den.
U lekara som este nebol, ale v lekarni som si kupil na radu znameho Modru Indulonu, ktorou si danu oblast natieram. Myslim, ze to ale nepomaha. Poradte prosim Vas, ako dalej postupovat a co su to za vyrazky.
Vopred dakujem
S pozdravom

Anonymny citatel

jacquelin

ja trpim atopicky ekzem us 12 rokov ak nie dlhsie..je to dost hruza, ale doktorka mi prednedawnom predpisla protopic co je perfektna mast..nie su to kortikoidy a perfektne pomaha. dalsia super vec co vrelo odporucam je od la roche posay krem lipikar baume..stoji sice 500 sk ae je vynikajuci. dawam si to iba na poskodene miesta takze vydrzi dlho. naozaj, treba investovat oplati sa! a newem ako ostatni, ale so spchovanim mam problem sa mi to zhorsuje.. som si kupila v dm sprchovy gel balea sensitive (40sk) a je perfektny!! tiez vrelo odporucam..(inac, je aj sprchovy gel od la roche posay tiey tej istej rady ako ten krem ale s mojou spotrebou sprch.gelu sa to neoplatii)..

luxina

ahojte ja uzivam lactobacila adophilusa uz od 16.2. ale nevidim ziadne zlepsenie ako je to mozne?alebo je to prilis kratka doba?a kolko tabletiek denne jete?

Ivka 1

Áno pri ťažkostiach s atopickým ekzémom
je výborným riešením užívanie laktobacilov.Najlepšie dlhodobo.

denda527

jeden vychýrený alergológ povedal, že pri užívaní laktobacilov u atopika je priebeh o polovicu lespí než bez neho, od kedy ho užívam, naozaj sa mi zlepsil ekzem...stoji síce okolo 600sk 60 tabletiek, ale stoji to za to..

532

ja odporucam salcuru INTENSIVE, ja mam ekzem od malicka a nic mi nepomahalo uplne ale tato salcura s tým som spokojna a je vyslovene na ekzemy a psoriyzy, pozrite www.salcura.sk

ll

Ne úpravu črevnej flóry sú dobré aj kvapky hilak, volne predajné.Pri ostatných treba pozerať, či nie je veľký úbytok baktérii plynutím času.
Dobré je aj pitie acidofilného mlieka. V jogurtoch a nápojoch žijú baktérie len krátko, lebo sú umelo pridané, odborníci tvrdia, že po 2 týždňoch neobsahujú už žiadne živé baktérie.