Mam AIDS

aja999

to je neskutocne....fakt by som neverila,ze sa v dnesnej modernej dobe taketo nieco moze stat....Ivetka a mala si aj take typicke priznaky ako sa pise???

aja999

Ivetka ak sa mozem spytat pred kolkymi rokmi ti podavali transfuziu??Vtedy sa to este nekontrolovalo???Mala si aj neake priznaky,alebo ti to zistili nahodne....??Aja

nashira

No je to neuveritelne...moja.....fakt sen.Aja ma pravdu ked spoznas viac ludi co maju tu istu diagnozu bude to fajn.Kazdy si nesieme nejaku tazobu aj tí fyzicky zdraví maju niekedy psychicke choroby.....asi taram chcem ta nejako utesit a povzbudit...joj .Ale tato stranka je o zdravy tak hadam sa niekto najde co ti bude rozumiet a myslim ,ze to nemusia byt len ludia s tou istou diagnozou.Len nechapem ako sa take nieco moze stat ved darcom robia testy sakra ma to sere toto zdravotnictvo.

ivet1

aja dakujem ti krasme za tvoju odpoved v noci nespavam preto ze sa bojim zaspat ze sa uz nezobudim nikomu to neprajem ved zivot som mala tak krasny

aja999

ahoj Ivetka,viem co asi prezivas a ako ti je.....donedavna som si myslela,ze ho mam aj ja....mala som velmi rizikoveho partnera o ktorom som to nevedela....nikto si nevie predstavit,co som musela prezivat,pokial so dostala vysledky....chvalabohu boli negativne...ale o to nejde....pokial som na ne cakala,zhanala som mnozstvo informacii....staci ked si das do googlu hiv alebo aids a je toho dost....je tam aj kopu pribehov,diskusie atd...nikto kto to neprezil to nevie pochopit....zrazu sa ti zda zivot bez vyznamu,ale nie je to tak...je skutocne pravda,ze aj ked je to nevyliecitelne...zije sa s tym dlhe,dlhe roky.....zober si taku rakovinu za mesiac moze cloveka polozit...drzim ti palce,aby si to v pohode zvladla...je super napad,aby si sa spoznala s ludmi s podobnou diagnozou s ktorymi si budes moct navzajom poradit......pozdravuje ta AJA