Mam AIDS

fiona

nashira, fiha, to fakt len oplachnu, ja som myslela ze zakazdym sa musi pouzit nova, alebo aspon vysterilizovat. ja sa aj pretoto bojim darovat krv, ze nachytam nejake svinstvo.

nashira

...casto chodim na rektoskopiu a mam obavy s takychto veci....pretoze tie hadice jedno po druhom len oplachnu vo vode ziadna dezinfekcia....do riti a ja uz na to myslim dlho ake to je riziko keby siel predo mnou niekto takto chory.Normalne mam chut odmietnut tieto vysetrenia a porozpravam sa s doktorom o tom .

nashira

Aj mna to napadlo ludia su zdraví a zajtra tu nemusia byt s myslienkami na smrt sa zije na prd...tak sa tym nesuzuj,ale naozaj tie peniaze by som im nenechala....taka pakarna.

age44

len sa ty ivetka, hned takto nepochovavaj, nenechaj si skazit zivot. praveze si vysud poriadne vela, vsak je to neuveritelne, tri roky dozadu.... keby to bolo pred dvadsiatimi rokmi. neviem co za testy robili pri odbere krvi! alebo aj tak sa setri na vydavkoch v zdravotnictve? no to potom este dopadneme.... a vedia aspon kto bol ten "darca"?
tak tomuto sa hovori "zachrana zivota".
jasne ze vezmi odskodne a cestuj, uzivaj si a hlavne nemysli hned na to najhorsie. ktovie co nas v zivote este stretne ...

fiona

to je neuveriteľné.... je mi z toho zle, čo môže zdravého človeka postretnúť, vinou lajdáctva v zdravotníctve. ivka, ak sa môžem opýtať, máš deti, rodinu - určite je kvôli čomu to nevzdávať.

nashira

No len si tu financnu nahradu zober ...mrsiny jedny....sakra ma to sere este som tu takto nenadavala,ale co je vela to je moc.