KEDY JE TEN SPRAVNY CAS NA BABATKO??

hahaha

sorry za preklepy,ale takyto ludia ma dokazu nenormalne vytocit. A vy baby nedajte sa, ste spravne matky a vase nazory su spravne, nejaka chuderka vas tu predsa nebude urazat a vypisovat somariny. nech si zije vo svojom svete, raz padne na hubu.

hahaha

eleja, jaj no neda mi neprispiet do tejto temy, akoze neviem co ti dava pravo ponizovat tu ostatnych ludi. Ty takym nebudes siahat ani po päty. si egoisticka krava, ktora si mysli, ze ked jej manzelicek donesie domov pol melona, tak sa z nej vsetci pos..u. Akoze kraska, chvalis sa kolko zaraba muzicek a akoze ja by som sa od svojho muza vydrziavat nedala, a nepisala by som, ze donesie mi na rulu tolko a tolko. Jaaaaaj, akoze cicka, zijes uplne v inom svete. Peniaze nie su vsetko a radsej byt chudobna a stastna,a ko mat prachy a nakoniec zistit, ze hups, ja mam problem otehotniet. Akoze nic proti tebe, ale neznasam povyseneckych ludi a nie je od teba pekne co tu vypisujes. A prosim ta moja, kde zijes? Lebo ja mam znamych po celom svete a nikde sa nezije tak, ako ty pises. No asi zijes na nejakom super ostrove, kde su platy pol melonove, vsetko co chces vybavis z domu, podpisu za teba aj uradne dokumenty, aj nakup ti donesu domov. A ty si mozes len uzivat zivot. No ved pochopis, zivot sa da uzivat aj s detmi, a podla mna tvoje dieta az take stastne nebude a urcite nie dobre vychovane, ked mu budes vstepovat taketo azory, akoze ocinko pekne zaraba, my sme prachaty a ti chdi su spodina. No pekne. A ked budes tak velmi planovat dietatko tak si nezabudni naplanovat aj pohlavie, farbu oci a vladov a naplanuj mu aj cely zivot, to by bolo pre neho najlepsie. Ako si trapna. Neurazaj tu ludi, lebo aj niekto, komu muzicek neprinesie pol melona a musi pocitat korunky, tak taky clovek moze byt stastnejsi ako ten co ma majland. A poviem ti, ze ti najchudobnejsi si vedia vazit aj banality, zato ty si ich vazit nevies. A dalsia vec, rodicia aj ked su stari a vychovali 3 deti, no a co? Boze vedz toho je kazdy vyteseny, ked ma svoje vnucatko u seba a to nie je vesanie na krk ako si to nazvala. Jasne, ze potrebuju oddych,ale ked clovek nema deti non-stop u rodicov. tak myslim, ze je to pekne, ked mozu byt s vnukmi.

sedmikraska

elaja si neskutocna, mozem sa spytat na co cakas ked mate take dobre prijmi? Co chces viac? aksi chces este uzivat bez dietatka, tak dobre, je to tvoja vec, ale asi si naozaj neuvedomujes co pises ludom co su takisto stastni, len uznavaju ine hodnoty ako ty. a nemysli si, ze neviem ake je to mat navsetko, pretoze tiez zarabame dost, ale nikdy snad nezaspim na vavrinoch ako ty a vzdy si pamatam, ze peniaze nie su vsetko

elaja

mimi.a nuz my zijeme 6000 kilometrov od celej rodiny, nemame tu nikoho, preto nemam komu zavesit na krk deti:) A urcite nie nasim, ktori vychovali tri deti, maju 4 vnucata (najstarsie 22 rokov, najmladsie 6 rokov) a takmer 70 rokov,myslim, ze maju narok na odpocinok. neviem, preco by som mala chodit po uradoch...Tu vsetko vybavis cez telefon. manzel v tom case, ked budeme mat dieta, do prace chodit uz nebude musit. Zijem v uplne inom svete ako ty, ty si to tu nevies ani predstavit, lebo take cosi sa neda ani vysnivat, je to tu cosi uplne ineeee. Ale tebe chlap nenosi asi domov na ruku mesacne v prepocte pol miliona korun, tak nemozes pochopit ake to je, ked mas vsetko:)neviem, preco sa s chudobnou gadzovkou vlastne bavim. Chod si vysukat to decko, ty neplodnica a muz nech si zderie gule do fialova v robote:)))))))))))))

mimi.a

mila eleja... nuz, dakujem za tvoj nazor na mna. Ale o vesani deti na krk si sa kde docitala?? Hm.. uz ta vidim, ako behas po uradoch ovesana detmi ako indianska babicka:)) Podla mna je pre dieta ovela lepsie, ked zostane doma v postielke s babkou. A pokial manzel pracuje alebo musi ist s tebou.. no som zvedava, kam potom strcis dieta ty. No nic.. nebudem sa vzrusovat. Mozno by si si to, co tu teraz pises mala niekde ulozit a o par rokov, ked budes mat deticky, si to precitat. Mozno potom pochopis, o com sme tu hovorili. A hlavne Ti drzim palce, aby si nikdy nespoznala to sklamanie kazdy mesiac, ked zistis, ze to zase nevyslo. Ja som si tiez hovorila, ze na druhe dieta mam este cas, ze som mlada a jedno na radost uz mam... a zrazu je vsetko inak ako som mala naplanovane. Ruzove okuliare su v niektorom spodnom supliku zaprasene a ja som rovnymi nohami v realite.

hula

eleja,teraz som si po sedmikraskinom prispevku uvedomila,že to vyznieva,ako by som sa ti vysmievala.To určite nie,možno aj my sme si tak plánovali budúcnosť,iba som si spomenula,ako sme všetko plánovali,ako sa plány zmenili,a ako som si myslela,že tak toto určite nedokážem,a dokázala som aj to o čom som pochybovala.Proste asi v tom je ten život.

sedmikraska

elaja Hula ta vystihla,ale s tym, ze ja sa nesmejem tvojim predstavam o buducnosti, pretoze tiez este cakam, ale uz tuzim po dietatku teraz. Nepacia sami ale toje nazory, ved ked chce niekto dieta v 20.,tak preco nie? chce, znamena, ze je planovane. A, ze by si dieta nezavesila na krk rodicom? Ja nevidim nic spatneho na tom nechat deti postrazit rodicom trebars v obdobi dovolenky. To ja ale neriesim, lebo taku moznost uz bohuzial nemam :( a velmi bezcitne mi prislo co si napisala o miminom nestasti. Nevies co znamena, ked prides o niekoho tak blizkeho??