KEDY JE TEN SPRAVNY CAS NA BABATKO??

lea

no moja mama niekde vycitala, ze podla dakych nedavnych vyskumov je idealny vek na prve dieta 34(!) rokov - skombinovanim psychickych a fyzickych predpokladov

gabca

no ja mam teraz 19 a mam uzasneho priatela s kt som skoro 4 roky...a ked mam povedat pravdu tak dietatko by som cela uz aj teraz.....ale v dnesnej dobe ide hlavne o peniaze a pravda je ze teraz si babetko dovolit nemôzeme....ved spolu este ani nebyvame...a tak priatel pracuje a ja zatial chodim na vysoku skolu,este len prvy rok :), no ale snad sa mi podari ju aj dokoncit....no a to budem mat takych 24 rokov,treba si najst este aj pracu a babetko asi az potom ked bude vsetko tak ako by malo byt :) no clovek mieni a panboh meni.....takze nikdy nevieme co pride

Soraja

ahoj, ja si myslim, ze väcsina ludi odklada babätko na neskor, lebo si myslia, ze este nie je vhodny cas a nakoniec zistia, ze dietatko mat ani nemozu. Vhodny cas nie je nikdy, vzdy budu chybat nejake tie financie, alebo tuzba po nejakej tej kariere. Preto by ludia mali mysliet na to, ze prvoradym cielom akzdeho z nas by malo byt zalozenie rodiny. Aspon aj si myslim, ze bez rodiny a deti clovek nemoze byt v zivote stastny. Co sa tyka fyzickeho veku, kedy mat babo, mysslim ze obdobie od 20 do 30 by bolo idealne, teda aspon pre mna, kazdy sme iny, ale ja by som dieta az po 30-ke mat nechcela, radsej skorej.
A k tvojej otazke, ci zit s partnerom a s dietatom aj bez "papiera", tak v tomtosom dost konzervativna. Urcite by som chcela mat Manzela a nie len druha, alebo priatela. Myslim, ze je to dolezite, aj ked si niekto povie, ze je to len papier, v tomto som fakt konzervativna. Takze urcite v manzelstve.