Antikoncepcia ChloE

Romankkaa18

Takže antik. Chloe sa má užívať tak, ženajprv užiješ tie žltooranžové tabletky a potom biele(na biele by sa ti mala dostaviť menštruácia)..ak ju ideš uižť prvý krát, liečbu môžeš začať aj na 2.až 5. deň, čiže ak ti menštruácia dojde napr. piatok počkaj do pondelka a potom začni užívať tabletky(od toho pondelka)..lebo ak ich ideš udiš prvý krát musia ti dni vychádzať tak ako má byť, čiže od pondelka až po nedeľu :) Baby dfm. že som Vám pomohla, ja ich už užívam 4 mesiac, a je to presne podľa vysvetľenia mojej gynekologičky :)

Anawi

Ahojte, kúpim CHLOE, ak máte na predaj, prosím napíšte mi mail anawi41@gmail.com
dohodneme sa na cene a zvyšných veciach...
Ďakovala... :)

jankaaaaaaa

ano spravne. a tie biele tabletky ani nemusis uzivat. neobsahuju v podstate nic, su tam len nato aby si nezabudla a nepomylila si sa kedy mas zacat zase uzivat tie oranzove tabletky.

24lucinka24

Dobrý deň, začínam s chloe v podstate aj s hak po prvý krát. Chcem sa len uistiť, či som správne pochopila postup pri užívaní tejto ochrany. V prvý deň menštruácie užijem oranžovú tabletku...21 dní budem užívať tabletky oranžové a potom 7 dní tabletky biele. Keď sa skončí 7. deň bielych tabliet hneď začnem brať oranžovú tabletku s ďalšieho balenia. Pochopila som to správne ? Vopred ďakujem za vaše odpovede.

mataBB

ved predsa je v pribalovom letaku napisane, ze ked zabudnes uzit tabletku konkretne v 3 tyzdni : citujem

Ukončite užívanie aktívnych tabliet zo súčasného balenia a začnite 7- dňové užívanie placebo-tabliet. Započítať musíte aj deň, kedy ste tabletu zabudli užiť. Potom pokračujete v užívaní tabliet z ďalšieho balenia. Ak zvolíte túto metódu, môžete začať užívať z nasledujúce balenie v ten istý deň ako zvyčajne.

princip je ten isty ako ked si chces skariti cyklus, ibaze v pribalovom letaku je ze ked zabudnes a ty to chces spravit vedome...ale je to to iste

mataBB

duty to nie je pravda co pise jankaaa...mozes vynechat par tablet, tym si skratis cyklus, ale pauza musi byt rovnako dlha, nemusis sa chranit...proste tak ako sa da cyklus predlzit, da sa aj skratit..