Krvácanie po Escapelle

lucia1203

Ahojte potrebujem poradit pred 3mesiacmi som vysadila antikoncepciu poslednu menstruaciu som mala 2.3 a to o dva tyzdne skor a bola dost slaba 16.3nam praskol kondom do 12hodin som uzila escapelle dnes je 7den od uzitia tabletky a nic sa nedeje ani spinenie ani krvacanie len ma boli pod brusko prosim poradte kto ma skusenosti

Ajčaa

Ahojte baby..
5 apríla som mala nechráneny styk s priateľom .Do dvoch hodín som zobrala escapelle .. Menzes som mala dosť až 20. (čiže dnes) Dostala som ho 13teho,čiže 8 dni po použití escapelle,Už 8 deň mám menzes. Neviem čo to znamená, či je to v pohode, alebo nie.. Skúste mi nejako poradiť..
ďakujem.

Simona48

d_222
No u veľa žien sa to krvácanie ani nedostaví na 5 deň. a pritom vôbec nemusia byť tehotné. A niektorým sa aj dostavia a su tehotné :) Počkaj si na pravú menštruáciu a ak bude meškať urob si tehotenská test :)

skusenost es

zobrala som escapelle do 24hod. pocas plodnych dni, slabe krvacanie sa dostavilo po 7 dnoch a trvalo tak 3dni a nasledujuca menstruacia mi meskala 3 dni, dalsia menstruacia meskala 10 dni, potom sa vsetko vratilo do normalu

jjjjjj

chcem sa spytat..uzila som tabletku podobnu ako je escapelle.. ale ma to ine meno kedze som v zahranici.. menstruaciu som dostala par dni po uziti a dostavila sa skor ako zvycajne..namiesto 4 dni trvala 11.. to bolo sposobene tabletkou.. no teraz som dostala menstruaciu znova, 3 dni po skonceni tej "vyvolanej", ale je to obdobie kedy som ju mala dostat normalne.. je to ok??

88

ahojte...vcera v noci sa nam stala mala nehoda a velmi vas prosim o nejaku radu...moj priatel mal kondom a aj sa do neho spravil ale ako ho chcel zo mna vybrat tak sa mu zosmykol a ostal vo mne...samozrejme sme ten kondom vybrali a dnes rano sme boli kupit escapelle...bojim sa pretoze sa na mne neprejavili ziadne vedlajsie ucinky ake boli pisane na letaku...prosim poradte mi

tess

ahojte ja som uzila som po 16 hodinach po tom co sa nam pretrhol kondom pocas plodnych dni. Po 7 dni som dostala menstruaciu ktora je bolestiva a slaba. Tak pevne verim ze z toho nic nebude...

Lea666

Ahojte.Tak isto by som sa chcela opýtať..Mala som nechránený pohlavný styk s priatelom,hneď na druhý deň som vzala tabletku escapelle (žiadne vedľajšie účinky) a menštruáciu som dostala o týždeň skôr no bola oveľa slabšia ako inokedy,začali ma bolieť bradavky no po skončení menzesu to prestalo..A teraz sa nervujem ..čo vy na to?