Krvácanie po Escapelle

jankaaaaaaaaa

sprav si test. ta tabletka je ucinna len na 80% a cim neskor od styku ju uzijes tym sa straca jej ucinok. a 30hodin je naozaj dost vela

NikolAk

Užila som tu tabletku asi 30hod. po styku ... už 8 dní mi mešká menštruácia je to normálne??? Alebo sa mam fakt začať báť???

naco meno?

Ahojte holky :)
Ja len pisem o svojej skusenosti s Escapelle, nakolko aj ja som po jej zobrati hladala kadejake infosky na nete a ostala som dost vystresovana, ked som citala niektore tie hluposti.
Ja som si vzala tabletku pocas ovulacie, 12 hod. po, nemala som ziadne vedlajsie ucinky (spinenie, krvacanie ani nic ine) a kramy som dostala normalne nacas - az po 2 tyzdnoch. Takze to bol poriadny stres, ale nastastie vsetko dobre dopadlo ;)
Tak sa drzte a nestresujte sa zbytocne, pretoze aj stres spravi svoje!

julyy

Ahoj ja by som sa chcela spytat ci mozem byt tehotna ak som 5 dni po uziti tabletky Escapelle krvacala zhruba 2 dni a od vtedy som dalsiu ocakavanu menstruaciu podla cyklu nedostala..Doktor mi pichol vyvolavacku a stale nic...

julyy

Ahoj ja by som sa chcela spytat ci mozem byt tehotna ak som 5 dni po uziti tabletky Escapelle krvacala zhruba 2 dni a od vtedy som dalsiu ocakavanu menstruaciu podla cyklu nedostala..Doktor mi pichol vyvolavacku a stale nic...

ezanna

Prosim vam chcem sa opytat 11.9 som mala nechraneny tabletku escapelle som uzila do 12 hodin po styku skor sa to nedalo menstruaciu som dostala 17.9. je asi tak tri tyzde od uzitia tejto tabletky a ja mam pocity na vracanie posledne tri dni je to normalne mozem byt tehotna ??viem ze najlepsie by bolo zajst ku gynekologicke alebo si kupit test ale ja na to odvahu nemam bojim sa ze som v tom .....preto sa chcem opytat ci mal niekto take iste problemy ako aj ja .....dakujem za odpoved

.Moncika.

Ahojte mozem sa spytat ze mala som počas mezesu pohlavný styk z priaťeľom a vivliekol sa nam kondom a na tretí den som si dala tabletku Escapelle a o týžden sa mi urobilo nevolno a išla som si kúpiť test ktorí bol negatívný aa v ten deň som dostala menzes opäť sú to vedlajšie účinky alebo a nemusim sa báť tehotenstva????? Alebo je to súčasť ktorá patrí k tej tabletke?? :-(

Laaurika

Poraďte mi prosím :/

Môže sa stať niečo ak som tabletku užila počas menštruácie ? VeĽmi sa teraz bojím pretože mi mešká menštruácia už 5 deň :( prosím poradťe mi:/

hassy

lauma - isteze nezaberie, tabletka sa ma uzit najlepsie HNED po styku, najneskor do 72 hodin a aj to je uz znizeny ucinok...na co by si ju brala teraz???