Krvácanie po Escapelle

Melinka

Vidim, ze Escapelle je pomerne pretrasana tema...ja by som sa tiez chcela spytat nieco k tomu.Tabletku po som zobrala asi v 13.den cyklu (do 15 hod. potom co sa nam pretrhol kondom,a kedze takmer vsetko bolo v nom nevedeli sme co dalej...)V nasledujucic dnoch som nepozorovala takmer ziadne priznaky, az na slabe bolesti, resp. pichanie v podbrusku.Menstruaciu som dostala v ten den ked som mala(predtym ziadne spinenie, resp. krvacanie)len je o nieco slabsia ako zvycajne. Nemohla som to vydrzat a na 3. den menstruacie som si robila teh. test a bol negativny...Myslite, ze je sanca aby som bola tehotna?

melanyy

Ahojte uzila som ESCAPELEE lebo sa nam stala nehoda a este som mala vtedy aj plodne dni no len teraz taky problem ze mi kramy meskaju uz 8 dni skusala som robit aj test ale bol negativny neviete co mam robit???

Harper

aj ked praskne kondom tak sanca ze otehotniete hned na prvy sup nie je velmi vysoka... ja by som si take svinstvo nikdy nedala... a u drahych kvalitnych kondomov sa mi este nestalo, ze by sa pretrhli...

Harper

Boze baby vy ste normalne??? Vsak nesexujte tolko... kvoli blbemu sexu tu riskujete zdravie... preco nepouzivate inu ochranu? escapelle je tak vhodne jedine po znasilneni si dat.

midnight11

v sobotu som dostala menstruaciu a v nedelu sme to s priatelom trocha prehnali, tak som radsej uzila escapelle... no menstruaciu mam do dnes co je 8. den ... nikdy som nemala dlhsie ako 5 dni a uz mi to zacina dost vadit... mam s tym ist na gynekologiu alebo staci preckat a vsetko bude v poriadku? brucho ma stale boli a nie je mi najprijemnejsie...

HenkaB.

Ja mám s Escapelle dobré skúsenosti,vôbec tu nemusíte stresovať že nedostanete alebo dostanete priliš skoro krámy.
Dala som si ju Až! po 47 hodinách po nechránenom styku a nebola som tehotná len tie stresy a tak zapríčinili že som dostala menštruáciu až o dva týždne :) Ale všteko v úplnej pohode :)