je to pravda o akné?

Príspevok v téme: je to pravda o akné?
lolilo

používal som tie čistiace veci na pleť ako clean a clear a tak mam mastnu plet teraz si umývam len rano a večer a mám omnoho krajšiu pleť a robí sa mi menej akné ako predtým...len velmi dlho sa mi hoja tie staré vyrážky podkožné alebo aj normalne cervene flaky po vyrážke mi tam dlho ostanu čo nato?..prosim poradte..

----------------------------
www.zdravie.sk
Stručný článok o www.zdravie.sk

Sashique

no dobre.doteraz som tuto temu sledovala pravidelne,ale uz sa na to nemozem pozerat. PENTIUM!! prosim ta,ak chces ublizovat ludom svojimi nasprostastymi radami,chod niekam inam. na nieco prides,vylieci ti to jeden jebak a predstavujes to tu ako zazrak. vacsina tych veci vsak plet iba zhorsuje.. skusaj si na sebe co len chces,ale neplet hlavu ludom,ktori su z akne uz zufali a skocia na hocico,len aby sa akne zbavili. vystupujes tu ako velky odbornik,ale pritom ani len nerozmyslas nad tym co pises. predstavoval si tu Head and Shoulders ako naj liek na akne..naschval som si sla do obchodu precitat zlozenie s ujom-chemikom. povedal ze taka zmes chemikalii nema na tvari co robit a ja mu verim,deckam co sem pisali tiez zacali z toho podkozne vyrazky naskakovat. pises ze uz nemas akne ze len radis.tak preco radis zakazdym nieco ine,ak to neskusas? troska skus sa nad sebou zamysliet,pretoze na toto sa uz fakt neda pozerat co robis..

lian

A kto tu písal o hladovke? Ešte raz som to po sebe prečítala a fakt som nič o hladovaní nenašla. Očistná dieta znamená, že človek neje konzervované potraviny, údeniny a ani iné chemikálie. Ani šumivé vitamíny. :) Ale pokojne sa natlačí celozrnným pečivom, ovocím, zeleninou, kvalitnými olejmi a vitamínmi na prírodnom základe + probiotiká. ;)

co je to?

pentium prosim chod sa pozriet do ostatne tema teraz soms aa fakt zlakla...alebo nieco v tom zmysle...a napis mi tam ci si sa niecim podobnym nestretol...

lian

Nervy, to co bol za napad liecit akne sumivymi vitaminmi! Sumive vitaminy su obycajne svinstvo. Najlepsie je vycistit organizmus ocistnou dietou, je mozne pridat aj suseny jacmen a pouzivat co najmenej komercnej kozmetiky, ktora zbytocne drazdi. Radsej dokladne cistit plet vodou a mydlom (cistym a prirodnym) alebo lavovou zemou. Pouzivat ciste prirodne oleje, pripadne s cistymi esencialnymi olejmi. V pripade tazkej formy je dobre podstupit homeopaticku liecbu.

lizanka

pentium: ona sa pytala na ten hrbol.
pomoc:potri ho vlastnym mocom, hod si trebasz zajtra hladovku a tekutiny, pozajtra rano odober moc a vecer to natri. ja mam skusenost pri takomto podkoznom bolavom drbaku taku, ze po tomto alebo rychlo vyzreje a mozno ho vytlacit, alebo zmizne uplne bez vylezenia normalnej vyrazky