je to pravda o akné?

Príspevok v téme: je to pravda o akné?
lolilo

používal som tie čistiace veci na pleť ako clean a clear a tak mam mastnu plet teraz si umývam len rano a večer a mám omnoho krajšiu pleť a robí sa mi menej akné ako predtým...len velmi dlho sa mi hoja tie staré vyrážky podkožné alebo aj normalne cervene flaky po vyrážke mi tam dlho ostanu čo nato?..prosim poradte..

----------------------------
www.zdravie.sk
Stručný článok o www.zdravie.sk

pomoc

pentium ja viem ze to treba liecit zvnutra a aj to robim pijem vela vody jem zeleninu a ovocie a vsetko okolo toho ale mam dojem ze toto je take prave pred kramove akne:D...cize to asi sotva mozes zazit a poviem ti mozes sa stravovat ako chces je to jedno vtedy...takze len hladam nieco na to aby to rychlo preslo...nepomoze pytiol?...a alpu mame len taky krem alpa mozem aj to pozuit?..alebo repik harmancek?

pomoc

pentium..prosim porad mi...na cele sa mi prave sparvilo take cervene vystupene miesto a strasne boli..je to asi podkozne akne...co s tym aby to co najrychlejsie ustupilo??

morada

ja som tiez vyskusala vsetky mozne kremy, aj lacne aj drahe a nic mi na akne nepomohlo, az raz mi jedna znama poradila, ze si musim urobit detoxikaciu tela - velmi jednoducho. Rano po zobudeni na lacno vypit aspon pol litra obycajnej vody (nie mineralky) po cely jeden mesiac. a pomohlo mi to. skuste vyskusat, mozno to aj vam pomoze a nic to nestoji!

cedric

jajka ahoj :)
tie multivitaminy myslis co su take tabletky ktore sa rozpustia vo vode?ci sumienky alebo co?tang asi tazko ze?mne take kozna neodporucala.napis ake ma uved do toho :) pa dik

mimmi

ahojte , mne pomohla zdrava strava , dostatocny spanok aspon 7-8 hodin , ale myslim ze u mna ta jedlo bolo najdolezitejsie lebo predtmy som jedla kopu sladkeho , mastneho , a teraz jem normalne , vacvsinou zdrave a plet mam krasnu . papa

pralinka

mne pomohlo podla rad RNG jodova tinktura, raz za tyzden si nakvapkat na brucho 10-15 kvapiek(48sk,vydrzi 2-3mesiace), potom pupalkovy olej beriem (150sk vydrzi to tak mesiac)na vyrovanie hormonov, zinok a komplex vitaminov (to ma stoji 500 sk, ale vydrzi mi to 4 mesiace)...a na vonkajsiu starostlivost pouzivam bioderma cistiaci gel na umyvanie tvare na problematicku plet...s tym sa vzdy odlicim vecer a takisto aj rano...a potom si davam moc, na pol hodku-hodku, aby mi stiahlo pory a potom si to umyjem a vmasirujem si do pokozky panensky kokosovy olej...myslela som si ze budem mat po nom mastnu plet, ale krasne sa vpija a miznu z neho pory po dlhsom pouzivani a ma aj ochranny faktor. No a niekedy si nahrievam aj biolampou plet, dost aj to pomaha, ale ta lampa je draha, ja ju mam len pozicanu od starkej...no a este dobre robia pletove masky z panenskeho olivoveho oleja lisovaneho za studena+trochu medu+uhorka,alebo biely jogurt...hlavne ten olej a med...ostatne uz podla fantazie :D asi tak...A mam plet teraz ako babatko:)

jajka

mne tiez pomohli multivitaminy. Mala som pocit, ze mi v tele chyba nejaka latka, lebo predtym som mala peknu plet. Nevedela som aka, lebo vsade pisu ine, tak som skusila multiv. a pomohlo to