je to pravda o akné?

Príspevok v téme: je to pravda o akné?
lolilo

používal som tie čistiace veci na pleť ako clean a clear a tak mam mastnu plet teraz si umývam len rano a večer a mám omnoho krajšiu pleť a robí sa mi menej akné ako predtým...len velmi dlho sa mi hoja tie staré vyrážky podkožné alebo aj normalne cervene flaky po vyrážke mi tam dlho ostanu čo nato?..prosim poradte..

----------------------------
www.zdravie.sk
Stručný článok o www.zdravie.sk

pentium

Ja som nenutil ludi pouzivat sampon HaS na tvar.Ja som ich len upozornil aj na tuto alternativu ako moct vyhrat boj s akne.Vedlajsie ucinky o pouzivani HaS mi nie su zname.V niektorej teme hovoril RNG v kladnom zmysle o pouzivani samponu HaS na tvar.A to je naozaj odbornik.

hohoho

ja sa nehadam v tomto smere a nepropagujem tu ani avon takze neviem o co ti ide...ale skusal si napriklad pytiol??...

dedo_vsevedo

hohoho-je pravdou ze sampon head and showders obsahuje dost pocetne mnozstvo chemikalii.Ale dnes je chemia vsetko a vsade.Pozrime sa napriklad na vyrobky od svetoznamej znacky Avon.Vyrobky z Avonu obsahuju nespocetne mnozstvo chemikalii.Ubezpecujem Vas ze vyrobky z Avonu obsahuju niekolko nasobne mnozstvo viac chemikalii ako spominany sampon.A ludia si aj napriek tomu tuto znacku kupuju.Moje skusenosti,ktore mam o Avone mi vravia,ze Avon obsahuje vo velkom mnozstve ovela vacsie rizika ako su rizika pouzivania uz spominaneho samponu.

Mati

Ahojte. Ja som mala problem s akne dobrych 5 rokov. Zacalo sa to znenazdajky, vzdy som mala dokonale hladku plet. Prisli prve stresy v skole, otrasy v citovom zivote a sup - prstikmi pekne do cela, do krku a podobne. Takmer kazdy, kto ma akne, to velmi dobre pozna. Vyskusala som styri kozne lekarky, z toho jednu renomovanu dermatologicku, ktora na mne skusala jej vlasnte masticky a kremiky a rozne tekutiny, mala som pocit, ze je to horsie. Moja plet bola dehydrovana, uplne vysusena, plna vriedkov, drobnych ci vacsich, na cele a okolo spankov, na krku, hrudniku a par na chrbte... Nenavidela som samu seba a velmi som tym trpela. Potom som sa dala na alternativnu medicinu a na vselico mozne, co som len nasla v casopisoch, na internete a pod. Poznate to, kazdy vam radi, a stale nieco ine. A ako sa to zacalo stracat? Nuz, povedala som si, ze KONIEC sprtania sa v mojom hrudkovitom cele. Zasla som za kozmatickou, ktora pracuje so znackou Sothys. Dufam, ze to nie je reklama. A ta mi povedalal jednu mudru vec, ktoru mi doposial ziadny lekar nepovedal - aj ked ma plet prejavy akne, clovek ju musi hydratovat. No a tak som tam chodievala raz mesacne, a pouzivala som jemny kremik. Zacala som pit viac vody a co je najdolezitejsie, zacala som svoju plet MILOVAT. Zda sa vam do trapne alebo od veci? Mozno. Ale viete, kazdy problem a postoj sa na tej pokozke prejavi. A ak zacnete s pozitivnym pristupom k svojej pokozke, vysledky sa dostavia rychlejsie. Pokial ide o male jazvycky,ktore ostanu po akne, lekar vam moze dat taky krem, ktory bieli. Ale je to velmi drasticke a cela plet je napnuta, pali, a je cervena. Ked to nechate na pokoji a prestanete do toho sprat, jazvycky sa casom vytratia. Takze navstivte dobreho dermatologa, a ak nie, vyskusajte tu kozmetiku. A v ziadnom pripade nevytlacajte pupaciky, lebo sa to zbytocne este zhorsi... drzim palec

hohoho

naozaj...nemyslite si ze pentiovi zavidim alebo co:D...to teda nie...len nechcem aby sa ludia nacas z toho dostali a dakovali za zazraky a potom sa koli tomu dostali do takej depky zo vzhladu ze az...

hohoho

nie prepacte ak som niekoho urazila ale ja vas len varujem..nikomu nezavidim a ano pripustam ze niektore mentiove rady mozu pomoct a skutocne aj pomahajuale s tym samponom je na velkom omyle...a vy co ho v tom podporujete to robite len koli tomu ze vam to nacas pomohlo...a tomu verim lebo je to skutocne mozne...len aby tu o par mesiacov neboli prispevky typu mam tvar pokrytu akne tretieho stupna a nic nezabera...nechcem zvelicovat ale je to mozne...
aj ja som mavala strasne akne ale dodrziavanim zdravych zasad som sa z toho nejako vyskriabala..len sem tam nieco na cele mam ale tak uz sa to da...a mnohe z tych zdravych zasad rozsiruje aj pentium ved tomu nic nenamietam...ale este k tomu samponu...
len za to ze obsahuje zinok ktory prospieva pleti si myslite ze je tozazrakcny liek bez vedlajsich ucinkov?...a ostatnych 50 chemickych zlucenin ste prehliadli?...
radsej si v lekarni kupte zinok alebo rozne kremy so zinkom a nerobte zo seba pokusne kraliky....od odbornikov mam to s tym samponom takze nebojte sa zeby som si vymyslala...viem ze akne je pliaga a chcete sa z toho cim skor dostat len aby ste dva mesiace neboli krasny a potom sa roky dostavali zo svojich vlastnych omylov...

dedo_vsevedo

ano,podaj prst stiahnu ti celu ruku...mas pravdu,ako som si vsimol ,mnohi tu do kazdeho zaparaju pretoze nemaju co robit.Ludia ako my(pentium,RNG,ja...)sa snazime ludom pomoct...ale co za to dostaneme???akurat nervy,stale tu do nas niekto zapara...ale co uz...ved ked ti ludia nemaju co robit,nech sa bavia.

podaj prst stiahnu ti celu ruku

Mily pentium,nic si z toho nerob,tvoje rady su velmi fajne,ked kazdemu pomahaju,tak je dobre.Moj znamy je lekar a povedal mi ze sampon head and showders nemoze nijako zhorsit akne...pretoze obsahuje zinc pyrithion,nie som taka odbornicka,ale ja si myslim ze mnohi ludia ti tu zavidia,su velmi trapni,ty nam pomahas....narozdiel od hohohoo.hohohoo=ako si nam pomohla ty:???nicim....vsetko iba urazas,tento svet kvoli takym ako si ty prichadza ovela,mala by si sa uvedomit.

hohohoo

no moja teta je kozna lekarka a poslala som jej link na tuto stranku a povedala ze pentiove reci akurat zhorsia plet natvralo..a ze ti ktori hovoria ze im to pomohlo mozno maju pravdu ale o par mesiacov sa im vratia take podkozne a vyvrete vredy ze sa nebudu stacit cudovat...takze uz to viac nekomentujem...len to som chcela...a tymto chcem vystrihat aj teba pentium...
mozno to teraz zaberie ale aby si to o nejaky cas nezacala lutovat...