je to pravda o akné?

Príspevok v téme: je to pravda o akné?
lolilo

používal som tie čistiace veci na pleť ako clean a clear a tak mam mastnu plet teraz si umývam len rano a večer a mám omnoho krajšiu pleť a robí sa mi menej akné ako predtým...len velmi dlho sa mi hoja tie staré vyrážky podkožné alebo aj normalne cervene flaky po vyrážke mi tam dlho ostanu čo nato?..prosim poradte..

----------------------------
www.zdravie.sk
Stručný článok o www.zdravie.sk

pentium

nedavno som stretol kamosku ktoru som uz vyse roka nevidel,pred rokom mala velmi ale velmi zle akne,a teraz ma tvaricku ako babatko,spytal som sa jej ze ako to je mozne...povedala mi ze zacala asi pred pol rokom pit kazdy den sumive multivitaminy tri krat denne,a ze uz po mesiaci nemala vobec ziadne akne,bezohladu na to co jedla,ci uz to bolo tropicke ovocie alebo mlieko,alkohol a ine(teda nie ze by bola alkoholicka:D)takze si myslim ze to stoji za pokus u ludi ktori maju akne...

ludmila svitnicova

Čaute, mám už 41 rokov a akné ma trápi odjakživa. Nič mi na to nezaberá, len liek s názvom Roacutane, ale i po tom sa mi akné vrátilo.Takže neviem. Teraz skúšam AHA kyseliny, je to niečo ako vyhladzovanie tváre peelingom, ale tiež zjemňuje póry a zlupuje sa pokožka ako pri už spomínanom lieku. Akné je ťažko zvládnuteľné a nepríjemné. univerzálna rada neexistuje. l

cedric

jessika
ja to mam podobne no zaberu ti len tabletky.chod ku koznej a ked ti nepredpise tablety tak je onicom ta kozna.ja som chodil ku jednej a len zitrocin a to je na hovno a same maste ktore mi len tvar viacej nicili.teraz beriem doxybene a jednu mast na rano a druhu na vecer.umyvaj tvar ren rano a vecer ja som umyval aj ked som prisiel zo skoly a to si len viac drazdis tvar.a hlavne nemysliet na to a nedrbat a nepozeraj stale do zrkadla :) sa to naucis uvidis.a ked nezaberu doxybene tak idem na roakutan aj ked je to sila a ma vela vedlajsich ucinkov no inac nic nepomoze.takze tak.uvidis bzudes kocka :) ked chces tak sa ma nieco kludne opytaj pa

jessika

ahoj mam 21 a od 15 r. ma trapia akne mam mastnu pllet vychdzaju mi zapalene hnisave vyrazky a zostavju mi aj jazvicky...skusila som uz vsetko mozne aj zynerit avseliaku kozmetiku na radu lekarky minula som na to kopec penazi co mam robit aby som uz mala pokoj??

cedric

lolito
ahoj aj mne tak nabehli tie podkozne tak som to prestal racej uzivat ten HaS.a teraz uz je to lepsie.tvar si umyvaj len rano a vecer a cez den do nej nesprtaj a bude dobre

lolito

zdravím ... pentium ...počuvaj ... celkom fajnu plet mam len na bokoch no lícach mám take flaky ete a občas sa mi znich spravi taka podkožna vyrážka ... a na čele ete občas sa mi tiež dake podkožne ... nemože to byt stoho HaS???