je to pravda o akné?

Príspevok v téme: je to pravda o akné?
lolilo

používal som tie čistiace veci na pleť ako clean a clear a tak mam mastnu plet teraz si umývam len rano a večer a mám omnoho krajšiu pleť a robí sa mi menej akné ako predtým...len velmi dlho sa mi hoja tie staré vyrážky podkožné alebo aj normalne cervene flaky po vyrážke mi tam dlho ostanu čo nato?..prosim poradte..

----------------------------
www.zdravie.sk
Stručný článok o www.zdravie.sk

pentium

nie nevadi,kludne si ten korektor nanasaj po pouziti head and showdersu...Pravdepodobne ide o korektor s vytazkom aloe vera....A ak ide o ten aloe vera,nie je to priam najucinnejsia latka na akne...Pretoze aloe vera len hydratuje plet,a lieci...
p.s:napis mi presne o aky korektor sa jedna...

lolilo

pentium nie nehal som na tvari dake 3 minutky a chcem sa ešte opýtať v drogerii mi odporučila nieje to make-up ale vyzera to vzhladom aku ruž a dnuka je take zeleno-hnede...a povedala napr. ked pojdem do školy zelene natriem na vyrážku a tým hnedým zakrijem...že je to aj pre chlapcov povedala....tak nevadi ked rano si tam ten Hand and Shouledns a potom dam ten make-up(akože:D) ....a ked pridem večer napr tak zmyjem make-up a vycistim tým sholdenrsom a zmyjem vodou???....na noc nič?

pentium

lolilo,dufam ze ten head and showders si si nenchal dlho posobit na tvar...vsak???staci tak dve tri minutky...inak po dlhsom posobeni moze sposobit scervenanie tvare,a to by si urcite nexcel...
Inak dneska som si kupil hlbkovy cistiaci program od garnier,obsahuje piling a ozdravujuce tonikum,pouziva sa len tri krat do tyzdna max.no som zvedavy ze ake to bude....ved uvidime..heh.potom ti napisem....

pentium

yyyy,my nie sme dievcata...hehhh:D
a inak skusal som aj moc,ale nijaka extra zmena,ale je pravda ze mi pomahal...
Ale ta alpa asi pomaha viac,takze tak z mojich skusenosti...

yyy

divcata co sa tyka akne a pod veci...ja odporucam jednoznacne navstivit dobreho kozneho lekara...ja som z tych ze ked niekomu poviem ze mam "strasnu tvar" tak sa mi smeju....lebo v skutocnosti mam len obcas nejaku vyrazku...ale odkedy som navstivila koznu...pouzivam vodu na cistenie aj taku emulziu namiesto kremu na tvar...a mam naozaj lepsiu tvar...takze lepsie navstivit dobru koznu lekarku...

yyy

divcata co sa tyka akne a pod veci...ja odporucam jednoznacne navstivit dobreho kozneho lekara...ja som z tych ze ked niekomu poviem ze mam "strasnu tvar" tak sa mi smeju....lebo v skutocnosti mam len obcas nejaku vyrazku...ale odkedy som navstivila koznu...pouzivam vodu na cistenie aj taku emulziu namiesto kremu na tvar...a mam naozaj lepsiu tvar...takze lepsie navstivit dobru koznu lekarku...