Muž a silonky

Príspevok v téme: Muž a silonky
zufala

Mojho muza vzdy vzrusovali nohy v silonkach,vysoke opätky..to vsetko je ok,sex sme si uzivali naplno,dala som si silonky,podväzky,sexi topky,pradlo...no minule ma sokoval.Pri sexe si sam obliekol silonky,ze ho to velmi vzrusuje.Keď k tomu pridal drazdenie vo vlastnom konecniku...viem,ze to nie je uchylka,no nemozem si pomoct.Moje vzrusenie je prec.Doteraz bol pre mna muzny chlap a teraz,v silonkach mi pripada taky zzenstely.Doteraz aj ked som ho pri milovani drazdila rukou okolo konecnika,tak mi to neprislo divne,ale teraz..ma oblecene silonky,sam si rukou ide az dnu...no nemozem.Co mam robit?Som z toho zufala.Velmi ho lubim,aj po nom tuzim,no ked si ho predstavim v tych silonkach a s dildom,alebo prstom v konecniku,proste moje vzrusenie je fuc.Viem,ze nie je bisexual,aj mi to vysvetlil,ze ho nevzrusuje pohlad na svoje nohy,ale ten pocit,ze ma silonky na sebe,no moje pocity ostavaju rovnake.Je tu niekto s podobnou "uchylkou"?

neviem123456

zufalka, ja som muz a nie je to asi uplne normal, ale kazdy sme nejak \\\\\\\"nahnuti\ \\\\\\", tak by som z toho nerobil dramu. Ty by si vlastne maly byt stastna zena, lebo 50% chlapov by to urcite hladalo \\\\\\\"mimo\\ \\\\\" domov a to by si mala hned 2 problemy .... Takze sa skustvarit, ze je to ok, pripadne sama iniciativne sa mu predvadzaj v silonkach, vies len tak akoze nahodou, napr. ked prides z prace tak sa vyzlec a mozes chodit po byte len v silonkach ... drz sa !!
:-)

lycradude

no...ja som tie chlap a milujem silonky. a nie som ani bi. moja priatelka to vedela od zaciatku ze ich mam rad. jej sa to paci. dokonca odo mna sex v silonkach vyzaduje. tak prestan byt chrumkava a fajnova. je to prijemne, len si to musite vediet uzit...

hopsalka

Neprevtelil sa tvoj manzel do mojho?:-) Ako keby som citala o nom.Tiez je taky silonkac.A tiez som to donedavna nevedela,az raz...no predychavam :-)U mna to nastastie nevyvolalo az taky sok ako u Teba ako citam,dokonca si myslim,ze to prijmem a budeme si uzivat ako dvaja nylonkovia.Tiez ho velmi lubim,so vsetkym...tak si neviem predstavit,ze by sa mi kvoli tomu mal nejako odcudzit.Drzim Ti palce,nech to nejako predychas,mozno mu raz tie silonky aj sama kupis ;-)