Muž a silonky

Príspevok v téme: Muž a silonky
zufala

Mojho muza vzdy vzrusovali nohy v silonkach,vysoke opätky..to vsetko je ok,sex sme si uzivali naplno,dala som si silonky,podväzky,sexi topky,pradlo...no minule ma sokoval.Pri sexe si sam obliekol silonky,ze ho to velmi vzrusuje.Keď k tomu pridal drazdenie vo vlastnom konecniku...viem,ze to nie je uchylka,no nemozem si pomoct.Moje vzrusenie je prec.Doteraz bol pre mna muzny chlap a teraz,v silonkach mi pripada taky zzenstely.Doteraz aj ked som ho pri milovani drazdila rukou okolo konecnika,tak mi to neprislo divne,ale teraz..ma oblecene silonky,sam si rukou ide az dnu...no nemozem.Co mam robit?Som z toho zufala.Velmi ho lubim,aj po nom tuzim,no ked si ho predstavim v tych silonkach a s dildom,alebo prstom v konecniku,proste moje vzrusenie je fuc.Viem,ze nie je bisexual,aj mi to vysvetlil,ze ho nevzrusuje pohlad na svoje nohy,ale ten pocit,ze ma silonky na sebe,no moje pocity ostavaju rovnake.Je tu niekto s podobnou "uchylkou"?

michalbb

ja neviem bojim sa ze si o mne pomisli ze som divni ze ma to vzrusuje a tak a ako mam s tim zacat prosim pomozte:)dakujem:)

to michal

michal ved sa mozete o vsetkom otvorene porozpravat (pises na jednej stranke) tak jej to povedz coho sa bojis???

michalbb

ahojte prosim poradte mi mam 18 rokou mam o rok mladsiu priatelku a milujem silonky hrozne sa mi paci ked ma zena na svojich nohach silonky velmi ma to vzrusuje dokonca ked som sam doma rad si obleciem silonky a velmi ma to vzrusuje.len prosim poradte mi ako to mam povedat svojej priatelke ze sa mi to paci a ci bi jej to pri pohlavnom styku neprekazalo lebo ja ju nadovsetko lubim a nechcem ju stratit len kvoli tomu ze sa mi to paci a ze ma to vzrusuje nak si o mne nemisli ze som divny.....prosim poradte mi ako jej to mam povedat:)dakujem michal

ziina

My si s mojim priatelom takto uzivame spolu so silonkami uz davno a obom sa nam to velmi paci. Mne sa to vobec nezda divne, prave naopak - neskutocne ma to na nom vzrusuje a jeho takisto. A sme pritom uplne normalni ludia tak neviem preco z toho niektori robia taku dramu

hkey

-odkaz odstránený-
BOLIA VÁS NOHY? TRPÍTE OPUCHMI NÔH? MÁTE KŔČOVÉ ŽILY, MÁM PRE VÁS RIEŠENIE ZDRAVOTNÉ SILONKY NA NEROZOZNANIE OD KLASICKÝCH PRE MUŽOV A ŽENY ZA SUPER CENY OD FIRIEM ARIES ARIADNE A LOANA??.. NA NEPOZNANIE OD OBYČAJNÝCH.
TERAZ NOVINKA!! ZDRAVOTNE SILONKY PRE MUŽOV MICRO GOLDWEAR 60 DEN OD FIRMY ARIES

hkey

TENTO ČLANOK NAJDETE V ČASOPISE TABU..(Odkaz skopíruj do vyhľadavača..)
tabu.btsolution.sk

Som čitateľkou Vášho časopisu a môj príspevok je možno aj tip pre tých, čo radi skúšajú niečo nové. Mám dlhoročného priateľa a naše spoločné chvíle v spálni si spestrujeme, čím sa len dá. Nie sme konzervatívny pár zameraný iba na klasický sex bez rôznych pomôcok.
Vlaňajšiu zimu nás známi nahovorili na karneval. Vymyslela som prevleky a tešili sme sa na zábavu. Súčasťou masiek boli okrem iného aj dámske pančušky-silonky, ale priateľ ich predtým na sebe nikdy nemal, tak som mu pri ich obliekaní pomáhala a on sa pri tom veľmi vzrušil... žeby moja blízkosť, dotyky? Naše obliekanie sa predĺžilo...Nevenovala som tomu extra pozornosť, „rýchlovky“ mávame často a vôbec ma nenapadla súvislosť s pančuškami. Až dobrá priateľka mi objasnila túto skutočnosť.Povedala, že použitie pančušiek pri sexe či stimulácii nie je nič nezvyčajné a vraj pančušky patria medzi bežné sexuálne pomôcky. Posadila ma k internetu a ukázala mi stránky typu „sex in pantyhose“. Bola som veľmi prekvapená, čo som videla. Obrázky nielen žien samotných, ale sex medzi mužom a ženou v pančuškách.To, či veľké vzrušenie môjho priateľa spôsobili okrem iného aj silonky, som si neskôr overila. Navrhla som, že to skúsime obaja na ostro oblečení iba v pančuškách. Môžem povedať, že už vzájomné maznanie bolo mimoriadne vzrušujúce, a nielen pre priateľa. Cítili sme sa úžasne, keď sme si natiahli na hladko oholené nohy jemné pančušky, keď som sa mu šúchala rozkrokom o jeho stehno a pritom mu hladkala tvrdý penis uväznený v silonkách, alebo som na ňom sedela a zadkom sa trela o jeho rozkrok.Sme spolu 7 rokov, skúšali sme už všeličo, ale ja viem, že ak je priateľ veľmi unavený, zo sexu nebýva nič. Keď som mu však takto zničenému obliekla pančušky, bol ako pokropený živou vodou.
Mnohí výrobcovia ponúkajú pánske silonky na bežné nosenie, tak som môjmu partnerovi poradila, aby ich nosil v zime pod nohavice a veru teraz, keď je tak chladno, aj to skúsil. Pochvaľuje si, nie je mu zima na nohy, pri predstave, čo ho v nich večer čaká, je celý deň v miernom vzrušení a keď si spod pančušiek vyzlečie slipy, jeho erekcia sa v momente znásobí ako na povel.Skúšali sme aj pančušky s otvorom. Pri samotnom sexe je to super, ale pri vzájomnej stimulácii nám práve ten vzájomný kontakt cez pančušky na pohlavie chýbal.Viem, že toto, čo píšem, nie je nič pre konzervatívnych ľudí a zástancov klasického sexu, veď pre niekoho je už len použitie vibrátora či sexi oblečenia odchylka či úchylka... ale aj keby, deje sa to za dverami našej spálne, prináša nám to vzrušenie a obohacujeme si tým náš sexuálny život.

.-) :-)

:-)tak toto ma pobavilo co ti nao napisat sama vies ze muzov konecnik co sa toho tyka vzrusuje a preto to aj praktizujete nic cudneaj ja s partenerom niekedy mam pocit ze mu moje prsty nestacia a uz ma napadol vybrator no pre niektore zeny je to tabu mozno o tom nemaju ani sajnu a tie silonky?no na tvojich nohach by sa mi to pailo viac a ze ho to tak strasne vzrusuje?no co narobis su aj vecsie uchylky ako piss a tak dalej lubis ho?tuzis po nom?ze ti pride zozensteny?co keby si sa na to pozrela z jeho strany mozno zaziva orgazmus ako nikdy tak preco mu to kazit?bude sa ti o pacit viac ak si to bude takto robit osamote alebo pojde za inymi?co keby si sa skusila vzit do jeho koze pocitov a skusila uzit si s nim hrat jeho hru mozno ze to bude fajn myslim ze mate dobry vztah ak take nieco urobil veril ti tak to aspon skus verim ti ze si v soku aj ja ale su aj pary co su na tom horsie tak daj niekedy vediet ako ste dopadli

tusas

Ja by som reagovala ako ty zufala, ked si predstavim mojho muza v silonkach ako si pcha prst do zadku tak...fuj ani ja by som z toho vzrusena (ani nadsena) nebola!