Muž a silonky

Príspevok v téme: Muž a silonky
zufala

Mojho muza vzdy vzrusovali nohy v silonkach,vysoke opätky..to vsetko je ok,sex sme si uzivali naplno,dala som si silonky,podväzky,sexi topky,pradlo...no minule ma sokoval.Pri sexe si sam obliekol silonky,ze ho to velmi vzrusuje.Keď k tomu pridal drazdenie vo vlastnom konecniku...viem,ze to nie je uchylka,no nemozem si pomoct.Moje vzrusenie je prec.Doteraz bol pre mna muzny chlap a teraz,v silonkach mi pripada taky zzenstely.Doteraz aj ked som ho pri milovani drazdila rukou okolo konecnika,tak mi to neprislo divne,ale teraz..ma oblecene silonky,sam si rukou ide az dnu...no nemozem.Co mam robit?Som z toho zufala.Velmi ho lubim,aj po nom tuzim,no ked si ho predstavim v tych silonkach a s dildom,alebo prstom v konecniku,proste moje vzrusenie je fuc.Viem,ze nie je bisexual,aj mi to vysvetlil,ze ho nevzrusuje pohlad na svoje nohy,ale ten pocit,ze ma silonky na sebe,no moje pocity ostavaju rovnake.Je tu niekto s podobnou "uchylkou"?

cup-cup

Nechcem nikoho odsudzovať, robte si za dverami spálne,čo chcete, ale neviem a ani radšej nechcem si predstaviť svojho chlapa v silonkach ! Keď ho tie silonky vzrušujú na žene - okeeej - ale aby si ich sám obliekol...Mne sa to zdá úchylné. Chlap má byť chlapom !

camabuser

Jedna sa o druh sexualnej deviacie - F.65 - fetisisticky transvestitizmus. Je to uplne neskodny druh uchylky do tej miery, pokial si dokaze bez toho predstavit pohlavny akt. V pripade, ze sa bez toho nedokaze vzrusit.. ma zadelano na problem. Neexistuje oficialne liecenie, da sa to vsak v niektorych pripadoch prekonat hypnozami a podobnymi 'okulistickymi' praktikami.
Alebo sa jednoducho modlit k Bohu nech na to zabudne ;)

camabuser

Jedna sa o druh sexualnej deviacie - F.65 - fetisisticky transvestitizmus. Je to uplne neskodny druh uchylky do tej miery, pokial si dokaze bez toho predstavit pohlavny akt. V pripade, ze sa bez toho nedokaze vzrusit.. ma zadelano na problem. Neexistuje oficialne liecenie, da sa to vsak v niektorych pripadoch prekonat hypnozami a podobnymi 'okulistickymi' praktikami.
Alebo sa jednoducho modlit k Bohu nech na to zabudne ;)

trollface

ja mam 18 a nosim silonky mam šede fialove cierne proste vsetky mozne niesom gay a ani fetisista je to najpohodlnejsi odev aky poznam a obliekam si ho namiesto ponoziek uplne bezne je blbe posudzovat cloveka podla toho co nosi pevne verim ze staromodne nazori budu za par rokou ta tam a kazdy si bude moct obliect co chce bez toho aby sposoboval senzaciu ako ufo

mno1

mna strasne vtrusuju zeny v silonkach.som rad ze sem to mozem napista ze vlastne akby som bol anonym ale toto moje vzrusovanie na silonkach uz musim niekomu povedat.ked vidim moje kamaratky v silonkach okamzite si predstavujem ze som jej otrok a budem plnit vsetko co ona prikaze

Faerie

muz v silonkach nemusi byt gay, nemusi byt bisexual, je len uchyl. a to nemyslim v zlom slova zmysle - vsetci mame nejaku uchylku. mimochodom, je aj kopec muzov ktori maju radi ked je na nich vykonavany analny sex, kopec heterosexualnych muzov. skusala si ho ty "pretiahnut" tym dildom? (mimochodom, tento akt sa nazyva pegging) ak ti to bolo stale hnusne, je mozne ze sa budete musiet rozist/rozviest. tvoj muz je taky - ma rad anal, ma rad silonky. musis sa s tym bud zmierit a zvyknut si na to, alebo sa zmierit s myslienkou ze sa rozidete.

jaja15

Ja mám tiež takého ktorého to vzrušuje a vzrušuje to aj mňa na ňom. Som za slobodu pre mužov. Prečo by nemohli nosiť to, čo sami chcú? Veď my ženy to robíme tiež.

koma034

Ahojte nevie preco sa robi okolo toho,ze chlapa vzrusuju silonky a podobne veci tolko kriku.ved je sloboda pre vsetko,za totality sa o tom nehovorilo vela veci bolo TABU.Aj ja patrim do rodiny tych co maju vzrusenie zo zenskych noh v silonkach a pod. veciach a tiez som uz vyskusal ake je to prijemne na muzskych.No problem je taku stihlu zienku najst!Poradi niekto?Ozve sa mi taka?

???

Za totality bolo TABU, že na západe vyrábajú silonky aj pre mužov. Výnimka z pravidla za totality bola bývalá NDR, kde sa aj za socializmu vyrábali pančuchové výrobky pre mužov. Po skončení totality sa rozbehla výroba a predaj aj v post komunistických krajinách. Niektoré ženy môžu namietať že vôbec alebo veľmi málo mužov nosí silonky. Musím namietať a to z dôvodu.

1. ŽIADNY výrobca by nevyrábal tovar, ktorý nejde na odbyt.

Bolo by to neekonomické a drahé vyrábať tovar bez odbytu.

Žena sa opýta muža, nosíš silonky ?.... 99 percent mužov odpovie ..NIE... aj keď silonky nosí. Muži to nepriznajú z obáv, z reakcii svojho okolia. Muži sú čo sa týka týchto veci veľmi zbabelý a radšej to taja, aj pred svojimi blízkymi a niekedy dokonca aj pred vlastnou manželkou. Oblečú si pančuchy len vtedy, keď sú si istý že nikto nezistí, že majú oblečené silonky, alebo nebudú sa musieť niekde vyzliekať do spodného pádla. Hovorím Vám to priamo na rovinu ako to je. Poznám to lebo som patril medzi tých zbabelcov. Niekedy počúvam názory obmedzencov tu na internete, že muži ktorý nosia silonky sú, buzeranti, tranz sexuáli a pod. Môžem Vás ubezpečiť, že to tak nie je. Ja mám to šťastie, že v mojom okolí a v mojom meste je dosť rozumných ľudí ktorý vedia že nosím silonky a berú to ako samozrejmosť.

Neskrývam a netajím sa tým, že nosím silonky a verte, že sa to zaobišlo bez klebiet, posmechov a nadávok. Bol som veľmi milo prekvapený z reakcií svojho okolia, ako na to zareagovali moji blízky, priatelia a známi, ktorý si aj objednali tento tovar.

Muži ktorý nosia silonky sú obyčajný muži, len radi nosia to čo sa im páči a čo vyrábajú aj pre mužov. Muži majú tiež právo nosiť to čo chcú nosiť ako aj ženy.

Nosím silonky preto...lebo nielen kvôli tomu že sa mi to páči ale hlavne preto, lebo mám kŕčové žily od 9 rokov (zdedené z matkinej strany ) mám ich presne na tých miestach ako moja matka a moji 2 bratia a sestra.. na ľavej nohe od sponu po kolená mám ich veľa a na pravej nohe na lýtku. Po 8 hodinách v robote som si nohy necítil, ledva som došiel z roboty domov. Veľmi mi nohy vždy opuchli až po kolená a spodok chodidla ma pálili ako keby som chodil po žeravom popole. Operáciu mi neodporúčali že to mám dedičné a do 6 mesiacov bi sa žily obnovili, lebo mám dedičnú dispozíciu. Preto mi ortopéd aj iný lekári poradili nosiť (podpúrne- kompresívne zdravotné pančuchy). Lieky mi zaberali iba zo začiatku ale po čase prestali účinkovať a začal som mať z tých liekov zdravotné problémy zo žalúdkom.. Preto mi dali na výber.. buď invalidný dôchodok ktorý som odmietol.. alebo stále nosiť kompresívne pančuchy od ARIES na potlačenie choroby. Vybral som si pančuchy a neľutujem sú SUPER od tej doby čo ich nosím mám svätý pokoj... môžem biť na nohách aj 12 hod a vôbec ma nohy nebolia ani neopúchajú.

A možno tomu neveríte, ale kompresívne pančuchy majú vlastnosť elastického obväzu tým že ich mám na sebe obopnú a spevnia svalstvo tým sa svalstvo minimálne zaťažuje a namáha a zároveň zúžene a čiastočné upcháte cievy spriechodní a tým sa zlepší prietok krvi v nohách a nohy prestanú bolieť...tak mi to vysvetľoval ortopéd.. že nohy pri kŕčových žilách bolia a opúchajú kôli slabému prekrveniu nôh pre zúžené cievy.