Kedy ste začali prvý raz so sexom ?

Príspevok v téme: Kedy ste začali prvý raz so sexom ?
bubina

Dcérina kamoška má 14 a že už spala s viacerými chalanmi, to sa mi zdôverila dcéra. Ide o normálne dievča zo slušnej rodiny, zlatá, nechápem, nechcem si ani predstaviť, čo môže mať za sebou moja dcéra /15r./, samozrejme tvrdí, že nič :-). Som z toho zhrozená alebo som už stará ??? Kedy ste prvý raz sexovali?

licitator

asdfjklô: tusim si ma nie celkom pochopil. Tak si pekne sadni, predychaj sa a precitaj si to este raz.
Ono dat najvyssiu cenu v tejto drazbe nie je na skodu;)...

jaja

asi 18-19 rokov mi bolo a to som mala za sebou 1 rok len petting, a to všetko s tým istým priateľom. v dnešnej dobe asi mladí dozrievajú skôr, alebo to je len polopravda, skôr si myslím, že si potrebujú niečo dokazovať alebo iným ľudom, alebo sú takí vzdelaní v danej oblasti teoreticky, že nemôžu vydržať. podla mna je 14-15 r skoro na sex po psychickej stránke...neviem...

bubina

Licitator: máš pravdu, ale 21 nedá asi nikto.... to sa im už asi neoplatí:( a ja ja som taká bola :( dnes to vidím ináč, ale to je život

licitator

20! ten pan dava 20, da niekto viac? 20 damy a pani, no nie je to krasne cislo? ale predsa len, stale sa da prekonat. da niekto viac? pocujem 21? Damy a pani, posledna ponuka - 20 rokov! Naozaj sa oplati dat viac. Damy a pani, damy a pani posledna vyzva! Da niekto viac ako 20 rokov? 20 rokov! A, ta dama dviha ruku? Nakoniec nie... nehanbite sa damy a pani, za to sa OPLATI dat viac...

Najčítanejšie články