Kedy ste začali prvý raz so sexom ?

Príspevok v téme: Kedy ste začali prvý raz so sexom ?
bubina

Dcérina kamoška má 14 a že už spala s viacerými chalanmi, to sa mi zdôverila dcéra. Ide o normálne dievča zo slušnej rodiny, zlatá, nechápem, nechcem si ani predstaviť, čo môže mať za sebou moja dcéra /15r./, samozrejme tvrdí, že nič :-). Som z toho zhrozená alebo som už stará ??? Kedy ste prvý raz sexovali?

slniecko1

zufala si uple v pohode.....ja som prvu pusu dostala v 22 a to vazne... :D pockala som si na toho praveho...sice tiez som mala na casy stavy ci som nejaka vadna alebo co, ale mozem potvrdit ze oplatilo sa mi cakat tych 22 rokov a teraz je to velmi krasne a neskutocne si to vsetko uzivam a vychutnavam....takze je to uplne jedno kedy, hlavne je ze je to z lasky :)

zufala17.

mam 17 v aprili 18 rokov
a pravda je, nemala som doteraz chalana a tym padom som nemala ani bozk ani sex....dačo strašne
myslite že som v poho?
nesom tučna,každy hovori že som pekna...
ale nemala som chalana...tak neviem

monicinkaaa

no..vlastne to bolo vcera...ale on ani nevie,ze som panna....a ked mu to raz poviem,ze je moj prvy,tak bude veeelmi prekvapeny...ale vela som z toho nemala..lebo ho strasne vzrusujem a rychlo sa urobil..ale aj tak to bolo fajn

mia

ja som začala so sexom v 16, teda o pol roka som mala 17, no bol to otrasný zážitok, aj keď to bolo s milovanou osobou, hneď po tom sme sa rozišli, teda ja s ním...a áno bolo to aj kvôli tomu, že sme sa spolu vyspali...a bolo to celééééé o ničom...a ž druhý partner s ktorým som spala bol super, takže svoje prvý krát rátam až od neho...vždy sa oplatí počkať a urobiť to až keď ste si naozaj istí..ja som si nebola:-(

laelian

No ja som zacala az ked som mala 23 teraz mam 24 nic nelutujem, o to viac si ma vazil moj teraz uz snubenec a bola som zrela a pripravena. predtym mi to prislo neprirodzene, jednoducho som nestretla toho praveho... jasne ze keby som chcela mohla by som zacat pohlavne zit v 15. ale to je chore. nozaj chore. v akej dobe to zijeme..Bubina nemas staromodne nazory...moj nazor je taky ze mlady clovek musi by najprv hlavne psychicky dospely a nie len fyzicky, aby bol pre neho sex tym cim v skutocnosti aj ma byt. Naplnenim lasky..

sedmikraska

Ja som sa tiez vyspala s chlapcom 1x uz v 15. a nechcem sa tym vychvalit a ani potupit, proste k tomu doslo. Aj tak v takom veku si len tazko zazojes krasny sex, ved pohlavne organy sa este stale vyvijaju a robit to len pre chlapcov by ma teraz urcite uz nebavilo. Asi je naozaj najlepsie aspon trochu pockat, no takto aspon vidim, ze starsi ludia mali a maju pravdu