Kedy ste začali prvý raz so sexom ?

Príspevok v téme: Kedy ste začali prvý raz so sexom ?
bubina

Dcérina kamoška má 14 a že už spala s viacerými chalanmi, to sa mi zdôverila dcéra. Ide o normálne dievča zo slušnej rodiny, zlatá, nechápem, nechcem si ani predstaviť, čo môže mať za sebou moja dcéra /15r./, samozrejme tvrdí, že nič :-). Som z toho zhrozená alebo som už stará ??? Kedy ste prvý raz sexovali?

bejb

ja prvykrat v 17 a myslim si ze som o nic neprisla,aj ked mnohi sa tomu cudovali,ze ako neskoro..neviem si predstavit,ako by som to tak mohla precitit v 14tich:D..u chalanov je to vzdy skorej-poznam takych,ktori od 12tich..a baby co tiez v 14tich a myslim si,ze by ste nemali verit,pretoze ako moze byt 14 rocne dieta,ktore vystriedalo viacej chalanov slusne..mala som najlepsiu kamosku a ta tiez prvykrat v 14tich,teraz ma 17 a uz je po celej ba znama ako k...a..
tiez je zo slusnej rodiny a sprava sa ako anielik

amy686

zdrawim ja som zacala v 15 a to som chodila s mojim terajsim priatelom asi 2 tyzdne sice si to vobec nepamatam lebo som mala opicu vobec to nelutujem teraz sme spolu 2 roky a je nam super

ahoj..

Ahojte....patrim asi medzi vynimky, ale ja som mala prvy sex, skor prve milovanie v 24...proste som si povedala, ze TO, co zena moze dat len raz za zivot, dam tomu pravemu...boli sice chvile,ked prisli pokusenia,navrhy, ale zvladla som to..napr.s bozkavanim som zacala v 12tich..Zato, ze ste panny, sa vobec nemusite hanbit, nie je to trapne...robte tak, ako vam svedomie kaze..a ak to budete vy chciet, nikdy to nerobte kvoli inemu...

zara

ja som sa vyspala s mojim prvým chalanom, keď som mala 15 rokov. Chodili sme spolu 6 mesiacov a proste sa to stalo.Mamina sa ma neustále vypitovala a ja som jej tvrdila, že nič sa nestalo.A mame ostávalo iba veriť mi. Tak sa dcéry nepýtaj, lebo aj tak ti pravdu nepovie./a to môžete mať akýkoľvek dobrý vzťah/

brankko

zufala17, ak chces rad by som ti s tvojim problemom pomohol, viem o com hovoris ja som mal prvy sex ked som mal 20

nathalie

ja v 19tich a nebolo to z lasky, urobila som to skor preto lebo mi z toho panenstva uz zasibavalo.. jednoducho som to chcela a dobre to dopalo...podla mna na veku nezalezi.v prvom rade si kazda musi byt ista ze ONA to chce,ze je na to pripravena a nerobit to pre niekoho ineho...