Chrbtica?

[zruseny12]

niekedy mam take slabe nohy,ze z nich padam,bola som uz na cievmom tam mi nic nenasli,ale ja verim lek.tak na 90%,tak neviem.Je vela pricin preco cloveka bolia nohy.Ja cvicim aj na nohy,aj na chrbticu....ale ked som bola o ortopedky a povedala som jej ake mam este zdr.probl.tak hovorila,ze to je aj tym.Ty inak nemas ziadne problemi okrem tej chrbtice?

[zruseny12]

laila.pises,ze ta bolia nohy od kolien dole,aj mna.Chodidla spodky ma palia,a neviem ako by som to vysvetlila-nad clenkami zo zadu svaly?alebo kosti?sama neviem ma bolia,no a dostavam aj krce do lytiek.Aj dnes som len tak lezala a citila som ako v lytku sa ma pokusa chytit krc,tak som hned vstala....a uvolnila nohy.Aj do prstou na nohoh dostavam niekedy krce.Nechcela som Tu pisat na tu temu.Tiez mam problemy s chrbticou,mam tetaniu sposobenu tym,ze mam malo vapnika.Zatial len tolko,ked sa budes chciet na nieco opytat rada Ti odpoviem ak budem moct.

laila

a máš a bolesť v chrbtici? Mna sužujú slabé nohy od kolien dolu a v ľavej na holennej kosti ma tiež niečo tlačí, štípe, mám stuhnuté chodidlo. To je jedno či je den alebo noc. Ty také niečo nepociťuješ? Neviem čo to je.

meggie 1

začalo sa mi to opuchom pravej nohy. bola som preliečená na zápal žíl. a ked bolesti neustupovali som sa dostala na neurologiu , na magneticku rezonanciu. uživam lieky a ked si myslim, že mi je už dobre sa mi to zhorší. mám rezavu. pálivu bolesť už v obidvoch nohách. a čo je najhoršie budia ma tie bolesti už aj v noci.

laila

ahoj meggie, no ja som u lekára ešte nebola ale musí ísť. Tá chrbtica ma ubíja. No ale hlavne ma zaujíma či môže byť pocit slabých nôh z chrbtice. Ty si mala aké príznaky pri protruzii? Mne je už asi všetko z tej chrbtice. Bolí ma aj krčná, aj niekde vstree na lavej strane a niekedy aj drieková - kríže. Och joj.

meggie 1

prepáč. ale som len teraz prišla pri poč. ano. más pravdu. ale som veľmi rada, že mám v tebe spolutrpiteľku. ak máš prosim skusenosti s liečbou poraď. ja som už zufala

megie

co môže sposobovať rezavu bolesť v obidvoch nohách, liečim sa na protruziu disku. možu bolesti vyvolávať aj ine choroby?