Chrbtica?

laila

no som z toho paf. ved si necítim chodidlo, neviem dobre došliapnuť, keď napr. dupnem s pravou nohou tak je to ok ale keď s lavou, tak nemám v nej silu. Mámto chodidlo nejaké stuhnuté. A dnes ma tak bolia kríže že až. Trochu som behal po obchodoch,doma vyupratovala a bolesť je tu. Že by aj tá necitlivosť chodidla bolo spôsobené chrbticou?

mjanik

treba si vyliečiť chrbticu a uvedené problémy zmiznú,najlepším liekom je pravda akupunktúra.Nevýhoda je,akupunktúra nie je obyčajne blízko-výhodu majú v mestách,kde jej je obyčajne dosť a za druhé,niektorí ľudia sa boja akupunktúry,lepšie povedané ihiel,netreba sa ich báť,zvyknete si na ne,za to čo nám urobia dobre ,stojí to za to skúsiť ju

[zruseny12]

RNG,neviem ci to patrilo mne,ale dakujem za radu,ja uz beriem rok Vapnik,HORCIR,ZINOK.Aj snazim sa jest aby som to dostala stravou do seba nie len tak cez tabletky,ale stale mam tie krce a bolia ma nohy.Dokonca som bola aj na masaziach a po elektrickej masazi,som sa po 3dnoch nemohla postavit na nohy tak sa mi triasli,a zacali sa mi robit modriny bolave.....no len je to zlozite tu nieco vypisovat,lebo ja mam viac zdr.problemou a jeden nadvazuje na druhy.Ale aj tak dakujem.....Prajem pekny den.

RNG

Tetania?. Ak mas krce v nohe,daj si 2 tabletky mineralov na kosti. Ak ti to pomoze, mas tetaniu tj nedobre sirenie sa nervovych signalov pre nedostatok vodicov v nervoch.

meggie1

ahojte. ano bolievali ma križe a to už dosť dlho. ale hned neutekáme k doktorom, a mala som výhodu v tom, že sa mi to v noci ukľudnilo. vlastne ja som to vobec nebralal ako nejaku chorobu. bolí, bolí... až ked mi začala opuchať noha som sa zľakla. a odvtedy už prešlo 6 mesiacov a odvtedy trvá moje trápenie. bola som poslaná na operáciu platničky, ale to zatial odložili. a ja skušam čo sa dá. ale zatiaľ je to len horšie.