Chrbtica?

aloe

Ak môžem do toho vstúpiť,ideálne je brať minerály /NATURE MIN/,a calcium.Na chrbticu pomôže Freedom a kyselina hyalurónová.Ešte keď svietite bioptronom každý deň, výsledky sú len pozitívne a rýchlejšie.Aj niektorí lekári, ktorí bioptron používajú, ho odporučia, môžte sa opýtať.Viem podať aj bližšie info: duratnakatka@zoznam.sk

[zruseny12]

no zase sa mozno budem len opakovat,ale ja pouzivam Pycnogenol,beriem vitam.a miner.podla krvnej skupiny,Tiez pijem caj zo zihlavy na jar ked je mlada....a mjanik-na hemor.sa liecim,a na odvapnenie tiez beriem Vapnik,horcik,zinok v jednom.A aj sa snazim jest tak aby som aj zo stravy dostavala vit. a miner.Som spokojna,ale stale je co sa ucit a objavovat,ze?akupunkturu som zatial neskusala ani mi nechyba,ale nepisem,ze by som ju niekedy v buducnosti neskusila...takze Ty tvrdis,ze za odvapnenie mozu OBLICKY?Mne lekarka tvrdila nieco ine ten tyzden.

washita

Mala som problemy, ktore tu vadzate a dala som ich do poriadku.Dieta podla krvnej skupiny, ktoru mate. Teraz na jar zihlavovu kuru aspon tri tyzdne pit 1liter zihlavoveho caju na den a popri tom Pyknogenol. Ked chcete nieco viac o tom vediet potom so ochotna to s vami prebrat blizsie t c 0903780391

mjanik

mariaa-odvápnenie znamená špatnú prácu obličiek-preliečiť ich,hemeroidy-ľahko liečiteľné-zmiznú aj na jedno sedenie.Ako vidíš treba sa liečiť a zbaviť sa nepríjemností-akupunktúra

laila

ahoj Ivanka, začala som chodiť do doktoroch. Neviem čo mi je, lebo mám popri tom aj bolesť nôh, slabé nohy, bolesť akokeby píšťaly, zášklby svalov na nohách, no katastrofa. Zajtra mám mať výsledky CRP, sedimentáciu, či nekoluje nejaký zápal. A začala ma bolieť krížová chrbtica a vlastne aj celá chrbtica..... Ty si mala aké problémy?

[zruseny12]

Laila,ja by som na Tvojom mieste isla k lekarovi ked to trva uz dlho,a uvidis.Mne palia spodky chodidla-ked som bola u ortopeda,tak v cakarni mi jedna starenka povedala,ked som jej povedala co mi je tak na to palenie chodidiel mi povedala,ze mam malo Vapnika-a aj sa to potvrdilo.Len mna bolia nohy aj inak ako som pisala...treba hladat pricinu,viem,ze je to velmi tazke...ale skus si dat zistit kolko mas vapnika v tele...a postupne takto skusaj...a vylucuj.Ja mam aj Hemoroidy2st.a zlatu zilu,dalej tetaniu a, ze nohy bolia aj s toho.tak Ty musis posudit,co vsetko a ake problemy mas a s toho vychadzaj.Mam aj esovitu skoliozu....neboj sa hned.Chod k lekarke a ona Ta posle dalej,a potom budes mudrejsia....