Zbrusovanie kože na tvári.

Príspevok v téme: Zbrusovanie kože na tvári.
arabela22

Ahoj, chcem sa opýtať či tu niekto nemá skúsenosti so zbrusovaním kože na tvári.Mam mastnú pleť a robia sa mi podkožné ložiska tak mi kozmetička odporučila 1 kúru(zbrusovanie kože, ktorá pozostáva zo 6 sedení. Vraj sa na to používa piesok a stojí to 2500Sk. Tak chcem vedieť ci sa to oplatí a či to účinkuje.Dakujem

noonaa

zaza: moja,to ides nejako skoro na dalsi peeling,....koza sa hoji dokopy ccca 2 tyzdne, kym vyzera ako predtym,...dovtedy som aj ja mala cervene fliaciky... a rozne to bolo na dotyk..urob si poriadny peeling, riadne nakremuj,aj kazdy den, aby si dostala z tvare prec supinky...mne sa to supe do dokonalosti naozaj aj 2 tzydne,hlavne celo idu dost zle dole, a urcite na dalsi chemicky peeling nechod... odporuca sa o az 3 tyzdne po sedeni ist na dalsi...

zaza

Ahojte, noonaa chcem sa opytat ci je normalne po prvom chem.peelingu mi zostali cervene az tmavo cervene flaky po celej tvari a koza vyzera zruhbnuta na tychto miestach uz sa to nesupi. od sedenia je 10 dni tak neviem ci sa to este bude supit alebo nie ale za 4 dni mam ist na dalsie sedenie, tak sa trochu bojim lebo zatial to vyzera dost zle

noonaa

ahojte, za tuto zimu mam za sebou uz 3 chemicke peelingy,som spokojna,aj ked,moja plet prilis dobre reaguje,takze nemozem ist vobec von pocas toho zlupovania... este pre baby,co nechapu,nemoze sa to robit v lete,pretoze ty mas zlezenu celu vrchnu vsrtvu koze,z toho vyplyva,ze si aj ovela bledsia... a ziadne solarko,ani slnko nehrozi....hned budes mat skrvy..moja lekarka mi povedala,ze tak max do polky maja by sme este mohli stihnut jeden peeling, ale samozrejme,pouzivam kremy s OF 30.... v zime som mala aj 50tky...ja viem,byt opalena je super,ale kym to vie doladit aj make-up,tak naco sa zbytocne skvarit...nechcem vyzerat v mojej 30tke na 40...

kvietokz

Zdravim vas, o tyzden mam ist na zbrusenie tvare. Nejde o metodu peelingu ani laseru. Maju mi to robit v lokalnej anesteze nejakym pristrojom s diamantovymi ciastockami, ktory tvar zbrusuje. Dozvedela som sa vsak ze sa mi tam v lete mozu robit pigmentove skvrny na zbrusenej casti. Mate niekto nejake informacie o tejto technike? Velmi pekne dakujem za odpoved.

januska22

Ahojte baby.Bola som na zbrusovani laserom a dostala som masticku,nejake obvezi a nejake ako keby uz namocene obvezi.Mozete mi povedat ako ste to vy pouzivali?Kolko krat masticku s obvazmi a s tymi namocenymi.

lenka555

Ďakujem dámy,len ešte jeden príklad. Idem na dovolenku trebárs začiatkom júla a hneď po tom by som išla na toto zbrúsenie, nebudem mať potom tvár bielu a ostatok tela opálený? potom to bez slnka vydržím, to je už najmenej :)inak ďakujem vám všetkým, čo ste mi odpísali

ashaket

ahojte, skusali ste niekto odstranovanie pigm.skvr krystalikmi oxidu hliniteho? Je to mikrodermalna dermabrazia, velmi ucinna, tiez stahuje a cisti poriky. A co je super, netreba chodit na drahe sedenia, mozete to robit doma 2x do tyzdna. Ak niekto potrebuje riesit nejaky problem s pletou kludne sa ozvite.

monika9

ja som bola na laseri a som spokojna,rychlo sa to zahojilo,jazvicky sa vyhladili,ten chemicky piling to sa ako robi??