Zbrusovanie kože na tvári.

Príspevok v téme: Zbrusovanie kože na tvári.
arabela22

Ahoj, chcem sa opýtať či tu niekto nemá skúsenosti so zbrusovaním kože na tvári.Mam mastnú pleť a robia sa mi podkožné ložiska tak mi kozmetička odporučila 1 kúru(zbrusovanie kože, ktorá pozostáva zo 6 sedení. Vraj sa na to používa piesok a stojí to 2500Sk. Tak chcem vedieť ci sa to oplatí a či to účinkuje.Dakujem

sys

a pozerala si si tu stranku esthetic.sk ?
Lebo viem ze myslime rozdielne veci.ta mikrod. neni taka "drasticka" metoda ako to co myslim ja a na com som bola ja. pochopime sa ak si pozries ich stranku a kliknes na Liečba jazvičiek a vrások laserom a budes vediet preco som ta si poplietla tam je to cele popisane:)
a ano je to drahe mas pravdu ale nasetrila som si na to a jazvicky po akne mi neni vidno az tak tak mi to stalo za to...
a to v bratislave:)
a laserom to co som bola ja ti "spaluju kozu" ale nechavaju na nej aj nespalene casti koze a preto sa to lieci iba 5 dni co je novinka lebo kedysi sa spalovala cela tvar a liecilo sa to velmi dlho...
este raz preepac:)

purblanka

no ano,ved mikrodermoabraziu robia laserom.Ale píšeš,že to sa robí iba raz do roka.Mne lekár povedal,že raz do mesiaca.

sys

Jaj prepac ja som myslela ze sa pytas na to osetrenie pleti laserom...nevedela som ze sa pytas na mikrodermabraziu...ale na to ked som chcela ist tak mi doktorka povedala ze u nich robia tento zakrok s tym laserom a ze je to ucinejsie ako mikr. teda pre mna a hlavne 1 razove nakolko som nemala cas opakovane to absolvovat:)
tak prepac za "zlu radu" :)

sys

purblanka: ak mas suchu plet a nemas vyrazky(akne) tak la roche ma pripravky na kazdy typ pleti na suchu plet, aj dehydratovanu plet, tak isto sa to da najst cez internet alebo sa jednodcho popytat v lekarni. podla mna laroche je dobre lebo obsahuje tu termalnu vodu a neni to pre mna take silno aromaticke "alkoholom" ako napriklad vichy, to mi plet vysusovalo, teda sposobovalo mi to este mastnejsiu plet a vyhadzanejsiu.to mi vobec nerobilo dobre...ale pre kazdeho to moze byt inak.treba skusit:)

sys

No to zbrusovanie koze frakcnym laserom sa podstpuje len raz a to v zimnom obdobi.resp. moze sa to opakovat este raz ak ostali este nejake jazvy hlbsie alebo pri hlbsich vraskach sa to robi opakovane(to zatial neni moj pripad:))
stalo to dost myslim ze 600 eur.niesom si ista. bola som v skrom.klinike esthetic dokonca ked si otvoris ich stranku a kliknes na :Liečba jazvičiek a vrások laserom tak sa tam o tom docitas viacej. Ja by som na to chcela ist v zime znovu resp sla by som aj teraz len zime je menej slnka a po zakroku by si mala asi mesiac sa vyhybat silnemu slnku a kremovaat sa asi 50kou kremom...

kvietok11111

sys
ahoj ked si podstupila to zbursovanie na tej klinike sukromnej tak kolko si platila za jedno ošetrenie(jedno zbusovanie?)a kolko krat to treba opakovat?

sys

no ja mam z la roche-possay celu sadu.
a to effaclar gel na ocistenie pleti(pouzivam rano a vecer)a potom si davam effaclar duo(len vecer)a rano sa kremujem effaclarom H ten je dobry na mastnu plet ale vysusenu(napriklad ja to mam teraz v zime tak)proste koriguje to dobre a najme makeup na tom dobre drzi:)
a este teraz som si kupila s laroche nejaku adtrigentu pletovu vodu na stiahnutie rozsirenich porov a zda sa mi ze plet mam potom taku jemnejsiu a krajsiu..samozrejme nechcem robit reklamu ale neviem si to vynachvalit :)