Zbrusovanie kože na tvári.

Príspevok v téme: Zbrusovanie kože na tvári.
arabela22

Ahoj, chcem sa opýtať či tu niekto nemá skúsenosti so zbrusovaním kože na tvári.Mam mastnú pleť a robia sa mi podkožné ložiska tak mi kozmetička odporučila 1 kúru(zbrusovanie kože, ktorá pozostáva zo 6 sedení. Vraj sa na to používa piesok a stojí to 2500Sk. Tak chcem vedieť ci sa to oplatí a či to účinkuje.Dakujem

wiwien

no jasné delphia, to som sa sekla, myslela som tak na jesen a začiatkom zimy, niekedy v oktobri s tým začať? a ty s tým máš nejaké skúsenosti??

janulka22

Ja som bola v novembri na zbrusovani koze laserom.Mala som male jazvy a aj male jamky na tvari.Za mesiac sa mi plet ako tak zahojila ale este aj dnes ked sa kupem teplou vodou tak vidim zruzovenesjsiu pokozku po zakroku.Dufam za de leta to zmizne a bude mat plet stejnu farbu.Ps dufala som ze mi zmiznu vsetky nerovnosti po zakroku ktori aj dost stal ale nakoniec sa to len o trozku zlepsilo a mozem ist znova na zimu ale vaham

wiwien

delphia, dakujem...no je to m ožné, chcela som to ešte stihnuť tak 3 krát, bo som bola zatial len 3 krát, no tak teda uvidím, ale asi by to bolo zrejme lepšie asi až po zime..

delphia

ja pre istotu by som uz v maji a dokonca uz ani v aprili dermabraziu nepodstupila. a po osbruseni si daj pokoj so slnkom a solarkom aspon mesiac.

wiwien

ja by som sa chcela spýtať, po akej dobe môžem ísť do solárka po mikrodermabrázii, lebo poslednú by som chcela absolvovať v máji a či potom môžem ísť do solárka a aký čas po tom peelingu, lebo chcem ešte trošku chytiť do leta farbu, ak niekto o tom niečo vie, rada uvítam vaše názory..díkes

delphia

este ma napadlo: preco chodis az teraz na jar na CHP???? idealne je ho absolvovat v zime, ked nie je slniecko, lebo inac hrozi vznik pigment. skvrn

delphia

noonaa ale nevieme akou kyselinou bol peeling robeny. ak jej kazali prist o 2 tyzdne, tak asi vedia preco.
zazaa to je ok, ze mas "hroznu" plet teraz. vsak o to aj islo. keby nebola ziadna reakcia, tak su to zbytocne vyhodene peniaze. v pripade CHP ide o zamerne vyvolanie zapalu v pleti, aby mohla nastupit faza hojenia a regeneracie.