Zle ostrihaná - príliš krátke vlasy

krpa

cafko mara.ako tento problem som mala aj ja.proste som chcela podstrihnuut konceky a ona ze hej a potom ma prehovorila na 5cm...bola to aj moja chyba.teraz viem ze chcela väčšiu cenu.citila som sa hrozne,proste som si pripadala otrasne,vlasy mi lietali ,revala sdom asi 4 dni.tzv ta chapem aj ked nemas na hlave 2mm.bol to proste taky blby pocit s nimi,ani uces sa nedal urobit.odvtedy uz ku kadernickam ani nechodim lebo to vzdy dopadne zle.a vlasy si v copikoch podstrihavam sama.niekedy aj viac....ale nie vzdy to dobre dopadne tzv.to radsej neskusaj.vtedy-ked ma tak ostrihala- som si zacala davat na noc copy zapletane aby to lepsie vyzeralo-ako na vlny aby m to spravilo no a po case ma aj chvalili ako mi to pristane.cize si z toho nerob taku hlavu ako ja...aj ked viem ze to sa niekedy neda.pa.sorry za blbo nezrozumitelne pisany text

mara

al ked ja som zvyknuta na dlhe pekne vlasy a nie na take,co vyzeraju ako seno,tak ma to stve a kadernicku som zmenila,prave úreto,ze som bola nespokojna s jej strihanim a ta druha ma dokafrala este viac

paris

preco sa stazujes? ze prilis kratke vlasy, ked som si to precitala malla som pocit ze mas vlasy na 2 milimetre a nie po plecia....ved po plecia su dlhe vlasy, sak to mas urcite fajn, aspon mas s nimi menej starosti

crazynka:)

Ahoj Mara, hadam to nie je az take tragicke:) Asi si len neni zvyknuta na kratsie vlasy, ale neboj to rychlo dorastie. Tak hlavu hore, skus si vycarit nejaky pekny uces a hlavne zmen nabuduce kadernicku, ked nie si spokojna:) Pekny den ti zelaaaam:)))

alfa

Nezúfaj, vlasy nie sú zuby, dorastú.
Rýchlosť rastu vlasov sa asi nedá veľmi ovplivniť, možno Viaderm alebo GS Eladen, je na vlasy, nechty a pleť. Vyskúšaj, len neplač pred zrkadlom.