Zle ostrihaná - príliš krátke vlasy

NajprvMysli

Milá Lucka, čakáš, kým ti ofina narastie po lícne kosti, pritom sa sama striháš už vyše roka. Nedáva to zmysel, bohužiaľ. ;) Čo si sa sama ostrihala zle?

bibiana963

ja uzivam tabletky amitamin® Hair Plus mam pocit ze mi vlasy rychlelsie rastu a su hustejsie, a oplachovanie zihlavovym cajom mozes skusit.

Mirka31

najlepsie kadernicky su muzi gayi. Oni maju lepsie citenie pre estetiku ako zeny. Je to proste v nich. Gay kadernik je najlepsi.
to je ako s gynekologmi. Najlepsi lekarom gynekologom je muz. Zeny sa nato nehodia nemaju cit.

Lucka..

Ja tu chcem tiez prispiet svojimi viacerymi skusenostami s kadernickami

Som z BB a zatial som nenasla ani jednu schopnu kadernicku co by mi vedela podstrihnut vlasy alebo spravit ofinu
Prvu zlu skusenost som mala ked som od kadernicky chcela podstrihnut vlasy do ROVNA cca o 2cm, ta zgechlena lama mi polovicu vlasov ostrihala do kriva....potom som poprosila vlastnu babku aby mi ich dala do rovna, vlastna babka ma ostrihala ovela lepsie ako nejake "vyucene" kadernicky a hlavne do rovna

Druhu skusenost s dalsim kadernickym salonom som mala ked som isla na svadbu za druzicku znamym, pani kadernicke som ukazala moj ocakavany uces (bol to jeden priberany vrkoc ktory isiel okolo hlavy a koncil vytvorenim drdolu) a pani mi povedala hlasku ze ona nevie robit priberany vrkoc.....skoro ma jeblo, tak potom co robi v kadernickom salone? nakoniec mi spravila kulmou vlny a tie rozcesala, zelektrizovali a zchemlonizovali mi vlasy a vypadala som ako Einstein. Za toto dielo chcela 30€, nakoniec mi uces spravila moja sesternica asi hodinu pred svadbou(vedela urobit priberany vrkoc)

Naposledy zase v inom kadernickom salone som poprosila o ofinu pod obocie do rovna nechcela som ju hustu ale len taku jemnu....PANI kadernicka mi chytila vlasy zo skoro polovice hlavy a odstrihla ich na prvy raz a jebla ich do predu na moje celo...vlasy som mala odstrihnute nad obocie a vyzerala som strihovo ako Majka z Gurunu, este mi do toho s usmevom povedala ze sa mi hodi ta ofina. Cely den som nosila ciapku a hanbila sa vyjst von. Rodina mi povedala ze ma naozaj zle ostrihala. Plakala som cely den. Este stale cakam kym mi polovica vlasov dorastie aspon po licne kosti....

Takze moje celkove hodnotenie kadernicok z BB je, ze aj moj pes so zlomenou nohou by ma ostrihal lepsie ako picbarbiny z mesta(cest vynimkam)
Striham sa sama uz vyse rok, ostriham sa ovela lepsie ako v nejakom kadernickom salone

Moireal

Asi treba ist k chlapovi, najlepsie gayovi. Oni maju aspon vkus, kedze hentie tupela nevideli vkus ani z dialky. :D
Mna tiez raz tak ostrihali, ze mi spravili ofinu jak nosili gitaristi vo 80.rokoch, skratka vokuhila a do toho tiez do postupky, co som vobec nevravela. Iba som povedala, trochu ofinu a vlasy do okruhla a jednu stranu odstrihnut viac. Kdeze. :D K zenskej uz nepojdem ani za svet.

malcica

Mne sa stalo to iste. Prvy kadernik mi spalil vlasy, ale ze na totalku. Tvrde, leskle hnusne chemlonove seno. Isla som k dalsej nech ma trosku podstrihne, s tym, ze len konce a radsej pridem castejsie ako naraz zosmyknut. Z vlasov po pas som odchadzala s vlasmi po lopatky. Mesiac som plakala. Este aj nezmyselnou postupkou mi preriedila uz tak riedke vlasy. Uplna zakerna zakomplexovana koza. Vlasy sa doteraz spamatavaju a je to uz 8 mesiacov. :-((

Zuzinka445

Mne sa momentálne tiež tisnú slzy do očí z mojich vlasov... Mala som krásne vlasy po pás a povedala som si, že mierna zmena bude fajn, chcela som si dať odstrihnúť tak 10-15 centimetrov a kaderníčka urobila z toho 30, ak nie viac. Mám vlasy ledva pod ramená, asi ma porazí :(

soffa

tiez mam zle skusenosti,s kadernickami.neviem comu nerozumeju ak im poviem podstrihnut 5 cm,co je na tom nezrozumitelne???skratila mi vlasy o 10 a v predu mam kratsie ze ani za ucho si ich nemozem dat.len zostrihavala,zostrihavala,zarovnavala a zase zostrihala,a ja jej na to ze uz by aj stacilo nie??idem k moru a nedam vlasy do chvosta,;(neskutocne,

Maoam

no ja mam skusenost (svoje mam tmavy blond - do popolava, huste, vlny, dlhe do pol chrbta aj s vlnami ta dlzka) no a raz mi dodrbala kadernicka farbou do cervena, raz som chcela ist do tmavsej - taka pekna hneda - vysla z toho cierna ako uhol a chodila som tri roky ako zombie a nechala ich odrast, lebo boli aj znicene - si vies predstavit, ako to vyzeralo, vyrastena tmava blond a do toho cierna.....a na dalsi raz som chcela zosvetlit - o odtien-dva melir a vysla z toho peroxidova blond, ktorej som sa zbavovala dva roky

NIKDY viac

proste potom som po rokoch mala stastie na normalnu kadernicku, ktora vedela aj dobre strihat (a vzdy iba fakt podstrihla, preriedila, upravila co bolo treba) a ked som si raz - dva razy v roku dala urobit melir o ton svetlejsie do mojich, tak sa vzdy trafila

no ta je teraz tehotna a je prec

ale v meste je este jeden Turek, ten striha aj farbi super, je aj majitelom salona a striha aj zeny, tak pojdem k tomu

ten napr. aj odporuci farbu zenam, ktore napr. si myslia, ze im pristane blond a nie je to pravda a vzdy sa trafi...jednej znamej napr. dal svetlu hnedu a krasne zostrihal uces a ponechal jej dlzku po lopatky, ide jej to k tvari (strih) a aj farbu uplne trafil, blond by jej nesla

lenze to je chlap, ten vidi inak a hlavne nema chutky znetvorit krasne dlhe vlasy zo zavisti