Zle ostrihaná - príliš krátke vlasy

hm..

Maoam, presne tie iste skusenosti mam s farbenim aj ja..totalne mi znicili vlasy peroxidom, uplne vygumovali z vlasu pigment a odpalili konceky..a este si pytaju tu na SVK strasne prachy za to..aj by som si zaplatila, keby ten vysledok stal za to..ach

Maoam

inak tiez som sa XY - krat stretla so sialenymi kadernickami, ktore mi odstrihli dve tretiny z dlhych vlasov a este ked bolo treba zafarbit, tak to zohavili a znicili ako sa dalo, ze som potrebovala tri roky na odrastenie a zotavenie

Maoam

chce to bud roky hladania a velke stastie na dobru a hlavne ne-sialenu kadernicku, ktora plne hladi na poziadavky klienktky ALEBO sa dajte ostrihat MUZOVI - muzi (ok, zijem v DE, tu najlepsie strihaju vlasy Turci a Co. z tych krajin, fakt je to pravda), pretoze muz hladi na estetiku a hlavne chce zachovat zene krasu a nema za potrebu ju zohavit

navyse strihaju inak a raz som sa dala strihat u Nemca - kadernickeho majstra a ten strihal uplne zvlastnym stylom ale bol to majstrovsky kusok, bola som velmi dlho spokojna

10 rokov som hladala normalnu kadernicku, ta bola super, ale teraz je tehotna a odisla, takze zasa sa pojdem dat ostrihat najblizsie k muzovi-holicovi...

hm..

to je zaujimave, ze vsetky mame podobne skusenosti..naposledy (rok dozadu) som sa dala aj ja "podstrihnut"..zosmykala mi tiez nejakych 10 cm..cize z dlhych vlasov mi z neviem akej priciny spravila postupny zostrih s tym, ze najkratsie koncili pri brade!!! plakala som 3 dni a az po roku zacinam mat vlasy podla svojich predstav..odvtedy uz nikdy viac kadernicka..pripada mi to uz fakt tak, ze to robia naschval a chcu ta dohovadit..asi zavist, ked tam pride baba s dlhymi krasnymi vlasmi..odbornicky

radsej sa necham podstrihnut mame..to hravo zvladne kazdy doma

redka

aj ja som pre toto zanevrela na kadernicky... strasne pomaly mi rastu vlasy a ked som povedala, ze chcem dolu 3 cm a bolo to 10 tak ma odradili... ale uz som nasla taku, ktora mi strihne fakt len tolko, co poviem... a minule som sa cvakla sama a pohoda... a usetrila som 12 eciek no... :)

Nancyy

Ahoj, ja som počula ževraj po žihľavovom šampóne dosť rastú..a stojí len nejaké euro..takže vyskúšaj :)

Lulu2011

tak baby kvoli tomu do kadernictiev nechodim, podstrihnut znamenalo u mna 10-15 cm dole, skoro som omdlela, zufalo som si pozerala fotky pred, kamoska co prisla vydesena, kde mam vlasy, po nejakych 5 rokoch sa opat odhodlavam, chce to nejak ozivit uces, ale bojim sa noznicovorukych edvardiek

Klikra

Ahojte ... som na tom podobne ako vy :( dnes som sa dala ostrihať mojej velmi dobrej kamaratke ... a ona je aj kaderníčka videli sme sa asi po 5 rokoch :) prišla sem na dovolenku a ja som si (jak krava ) povedala že sa jej dam ostrihať .... mala som velmi krasne dlhe vlasy a chcela som ich iba podstrihnuť ... no len nejako nam to šuplo až na nejakých 10 cm ... a trz vyzerám príšerne :( chcela som aspon nejaku postupku alebo strih do V ale nakoniec mi to spravila dorovna :/ pomôžte mi nejako ako to mam upaviť :( alebo nejaky učes ktorý zakrie tú príšernosť :( PS:neviem či to nieje len taký rýchly nával namna :( pekný deň :)

Kariin

Práve ze aj ja máám krátke vlasy..minule som sa dala ostrihat dopostupna.v predu máám krátke a v zadu trocha dlhsie....problém je ze aj ofina mi stojii ako prd... :(