Otázky na RNG

PF2014

Ahoj RNG, mňa by zaujímalo, prečo tak často psychiatrický pacienti sú bez energie, teda viem, že pri depresii je to normálne, ale toto vidím u väčšiny, že sú tak unavený, že nevládzu ani základné činnosti, je to len z choroby alebo čo v tom môže byť presne?

RNG

Lekarne su najma na lieky, potravinove doplnky su najma zo specializovanych obchodov na ne. Pozri napr iherb.com alebo swansonvitamins.com alebo puritan.com

oriesok.dn

Dobrý deň,RNG,chcem sa len spýtať,či mi viete povedať čo môže znamenať dosť časté a hlasné škŕkanie v bruchu (aj keď som hladná alebo aj najedená)? Ďakujem za odpoveď!

RNG

Kyseliny( napr ako betain HCl) enzymy(pancreatin) mikrovlakniny(psylium, inulin arabinogalactany, glucomannan, pektiny) sa tak isto maju doplnat, ako aj probiotika treba z casu na cas nasadzat. Kedze sa tu nejedna o lieky tj patentovane farmaceutika, neocakavaj od lekarov ze ti ich odporucia, cest velmi vzacnym vynimkam, od ktorych tuto radu mam aj ja a dlhorocne to uz praktizujem.

RNG

Kyseliny( napr ako betain HCl) enzymy(pancreatin) mikrovlakniny(psylium, inulin arabinogalactany, glucomannan, pektiny) sa tak isto maju doplnat, ako aj probiotika treba z casu na cas nasadzat. Kedze sa tu nejedna o lieky tj patentovane farmaceutika, neocakavaj od lekarov ze ti ich odporucia, cest velmi vzacnym vynimkam, od ktorych tuto radu mam aj ja a dlhorocne to uz praktizujem.

RNG

Kyseliny( napr ako betain HCl) enzymy(pancreatin) mikrovlakniny(psylium, inulin arabinogalactany, glucomannan, pektiny) sa tak isto maju doplnat, ako aj probiotika treba z casu na cas nasadzat. Kedze sa tu nejedna o lieky tj patentovane farmaceutika, neocakavaj od lekarov ze ti ich odporucia, cest velmi vzacnym vynimkam, od ktorych tuto radu mam aj ja a dlhorocne to uz praktizujem.

RNG

Travenie je vec dostatku kyselin enzymov mikrovlaknin a probiotik. Gastroenteorologovia nic z tohoto nemeraju, tj nemozu povedat o traveni nic, zialbohu, aj ked sa ako ohanaju diplomami.

Sc3ry

Je pravda že mám niečo aj strávenim a dosť dlho.. Bol som aj na hadici v žalúdku... A nič vážne nezistil... Prekonal som aj helicobaktera... Je pravda že všetko čo zjem ťažšie trávim.. Býva mi zjedla ťažko... A niečo prírodné na zlepšenie trávenia? Som aj alergik podľa testov na srsť mačky a psa... A brezovite vecí....

RNG

Sc3ri, adresuj najprv travenie, to by ti pri normalmej zdravej diete malo dat dost latok pre telo.
Potom adresuj stres a spanok, lebo tieto tiez prispievaju k unave.
Az potom pozeraj na rozne doplnky