Otázky na RNG

RNG

Nuz hypericin aj hyperforin su privela vyskumami dokazane ako ucinne na rozne hladiny neurotransmiterov, moja zena to pouziva dost casto a preto nema povodne depresie ani pocity uzkosti z davov a stresovych situacii.Nemecki lekari ich predpisuju viac, ako ine AD, to tiez nieco hovori.
Takze ja viac dokazov na to nepotrebujem. Inac v case stresu, ked som si myslel, ze sa nervove zrutim som to pouzil parkrat aj ja a zabralo mi to vyborne.

RNG

Oriesok, neviem, z coho mas bolesti hlavy.
Vytazok zo st John's wort pomaha udrzat spravne hladiny serotoninu,epinephrinu, dopaminu a GABA v mozgu Na opiove centrea zase robi dobre L theanine, 2 x 400 mg.
Na bolesti hlavy, migrenoviteho povodu pomaha zrychlit travenie a pit viac vody,odmorit si telo, pripadne su aj doplnky, co mnohym pomozu, pozri na
-odkaz odstránený-

pytac

Ahoj, chcem sa ťa spýtať na Paradise Herbs St. Johns Wort. Má tento liek skutočne signifikantný dopad na úzkosť? (v mojom prípade mierny nepokoj v sociálnom prostredí)

Viem, že sa má brať 3x tabletka, ale zaujíma ma, či to nie je placebo. Aké účinky okrem zmiernenia úzkosti by mal mať?

oriesok.dn

RNG,skusala som aj St Johns worth,ale necitila som zmenu k lepsiemu,nedalo sa inak,musela som prejst zase na AD..a viete mi teda poradit ktory liek si mozem dat na bolest hlavy?...dakujem

RNG

Oriesok, rozne antidepresivne chemikalie mozu vyvolavat aj bolest hlavy,okrem ineho, lebo je to zamorenie, naviac navykove.
Ja osobne by som ziadne chemicke antidepresiva nebral, je dost neskodnych prirodnych latok na adresovanie depresii, bez skodlivych postrannych ucinkov.

RNG

Domca, sladkosti a produkty z jemnycy muk, tj vysokoglycemicke jedla vyvolavaju silne vlny vyroby inzulinu, kde je cukor pochovany do buniek velmi rychlo a nasleduje zravy hlad. Ak budes takto pokracivat dovedie ta t k cukrovke DM-2. Musis prejst na nizkoglycemicke sacharidy, tj take, co uvolnuju cukor velmi pomaly a tak nevyvolaju zvysenu vyrobu inzulinu.
Pozri napr na
www.glycemicedge.com

oriesok.dn

A popri tychto 2 liekov vysadzam Sertralin som este zabudla napisat. Moja pani dr. je PN,tak neviem koho by som sa opytala. Niekde som citala,ze napr. Ibalgin by sa s AD nemal uzivat.

oriesok.dn

RNG,prosim,neviete mi poradit,aky liek na bolest hlavy si mozem dat ked uzivam Alventu a Lexaurin (nazov lieku)? Moc dakujem!!!

domca2512

zabudla som dopísať že od kedy som mala túto úpravu stravy a zas jem hoci ako od vtedy mi nepomáha nič som stále hladná

domca2512

Dobrý deň RNG, prosím Vás poraďte mi. Som stále hladná. Nevydržím dlhšie ako 2 hodiny. Hneď mi zostane zle rozbolí ma hlava, mám vlčí hlad, cítim sa slabá. Mám 21 rokov a keď veľa jem nepriberám. Ešte som aj schudla. Bola som na vyšetrení tesne pred ním som zjedla 3 sladkosti a hodnotu ckru v krvi som mala ako na lačno- Celý život som jedla veľa sladkého a nikdy som nepribrala. A keďže som sa chcela začať stravovať zdravšie začala som jesť menej sladkostí, radšej si dám ovocie a med, nejedla som pečivo a smotanu. Začala som jesť prvého pol dňa sacharidy a druhého pol dňa bielkoviny. Každý večera v noci mi zostalo zle. Tak jem zas hoci ako. Najem sa sladkostí zas hoci kedy, jem čo chcem ale nepomôže mi to som stále hladná a stále mam málo cukru v sebe. Neviete mi prosím poradiť ? Ďakujem