Otázky na RNG

RNG

Diana, mozes mat tetaniu, tj nedostatok mineralov , alebo hyperventilacnu tetaniu, tiez oslabene travenie a absorbciu, to tiez znizuje tvorenie energie.
Skus brat ubiquinol(200 mg),PQQ(20 mg) a ried si krv nattokinazou, co zaroven rozpusta krvne zrazeniny, od fibrinov az po tromby a zlepsuje prudenie krvi .

diana1230

Dobry den asi pred dvoma rokmi mi zistili zvysenu founkciu stitnej zlazy liecim sa thyrozolom pol tabletky na den ale problem je v tom ze stale pocitujem priznaky ako busenie srdca, rychlo sa zadycham pri namahe picha ma pri srdci atd. na poslednej kontrole som bola pred pol rokom a hovoria mi, ze vsetko je v poriadku tak potom neviem ci je to normalne alebo ci hladat pricinu niekde inde alebo to ma tak byt nemozem si casto dovolit chodit do lekara kedze zijem v USA a je to tu strasne drahe

RNG

1 kvapka je viac nez dost. To sa rovna 100 kva[pkam do litra vody a ja obvykle odporucam len 35 kvapiek do litra vody.
Tak silny roztok, ako 1 kvapka do 10 ml ti pravdepodobne vyvola kychanie a steglenie v nose asi 1/2 hodiny, ale to nevadi, o to lepsie sa ti nos vycisti.

ritta12

Ahoj Rng, chcem si pripravit kvapky do nosa z Citricidalu 60%, mam 10 ml flasticku, kolko kvapiek mam teda nakvapkat. Mozem to dat do kokosoveho oleja? Dakujem

RNG

Josephine, vyradenie antikoncepcie moze prinasat urcity cas abstinencne efekty.
S tym NAC nema nic spolocne. Ten je len na odhlienovanie, pripadne na odmaskovanie roznych maskovanych mikrobov.
Stitna zlaza potrebuje jod a selen na svoju normalnu cinnost, co sa v nasej potrave podla novsich studii nenachadza ani zdaleka dost, takze sa odporuca doplnat, inac mas hypo/nizku funkciu stitnej zlazy, co reguluje aj vyrobu energie.

RNG

PF alergia na vodu neexistuje. Ale mnohom ludi ma vodu radi trochu ochutenu, stacim trochu ovocnej stavy, citronu, caj a podobne, mne napr vyhovuje dat do pohara destilovanej vody lyzicu cerveneho vina, alebo lyzicku ovocneho koncentratu, nesladeneho.
Moja zena zase pije bublinkate vody, sody, kde je natlacene do vody trochu kyslicnika uhliciteho.
Vodovodna voda ma obvykle v sebe chlor a rozne necistoty, zamorenia, z ktorych sa len malicko kontroluje a aj ked je v mieste vodarne "dobra", o par kilometrov dalej vedena potrubim uz nemusi byt tak dobra.

josephine12

dobrý deň RNG , prosím Vás dcéra teraz užíva NAC 600 mg 1 x denne, kvôli tej štítnej žlaze a vysadila tiež antikoncepciu, na očistenie tela, ale neviem, či je správna reakcia tela, teraz je neskutočne unavená. Neviem čo to znamená, či je to dobre, alebo zle. Užíva to asi dva týždne, ale zaspáva , oči sa jej samé zatvárajú, pociťuje veľkú únavu . Iné nič, len únava. Vieš mi prosím napísať či je to ok? alebo či radšej vysadiť, alebo s niečim skombinovať ? dakujem vopred za odpovede :)

PF2014

Mňa by zaujímalo, že prečo mi je zlej z čistej vody z vodovodu, keď chcem zapiť tabletky, tak ma napína na zvracanie a tak, ja vlastne neznesiem skoro nič, čo nie je ochutené, aj minerálka musí byť ochutená, lebo inak ju nevypijem. Neviem, či existuje alergia na vodu alebo tak.

RNG

Zaludok sa pohybuje, cim premiesava/melie jedlo
A ked su tam plyny, tak to skvrka. To iste plati pre creva.
Privela plynov tam moze byt pre nedostatok kyselin, privela pohybu pri nervozite, co plati oboje aj pre creva. Skus brat DGL na ukludnenie zaludka, pripadne vitaminy B ako doplnok stress B alebo na ukludnenie L-theanine.

RNG

Gabi alopecia ma rozne dovody, od plesni, demodexu az po privela androgennych hormonov, najma DHT.
Po prechode sa to obvykle este zhorsi, ked neberie ziadne hormony podporujuce latky ako napr yam, jod selen a podobne.