Otázky na RNG

jedulka

RNG děkuji, vysvětlil jsi mi to hezky po lopatě jak to tak potřebuji.Udělám co mi radíš, musím už jen z těch bolestí se můžu zbláznit.Děkuji

RNG

Jedulka, pouzivala si a este stale pouzivas kopu skodlivych patentovanych liekov a divis sa, ze mas z nich rozne problemy?
Cim viac chemikalii, tym viac roznych skodlivych bocnych ucinkov.
V prvom rade potrebuje adresovat nahradenie roznyc skodlivych liekov prirodnymi propstriedkami. Na bolesti ti odporucam curcuminoidy s bioperinom, 3 x 1500 mg, tiez serrapaptazu 3 x 120 000 IU.
Na regeneraciu poskodenych nervovych obalov(myelin) treba brat potrebny olej DHA, ktory sa nachadza v rybacich olejoch, v krill oleji ale najsilnejsi zdroj je calamarine. Potrebna davka na regeneraciu nervov je 1 az 1.5 gramu DHA.
Tak isto ti odporucam si zvysit viralnu imunitu, lebo nase vlastne virusy nam nicia nase telo, ked viralna imunita poklesne. Ako na to najdes cez Google.sk uvedenim rng, herpes.
Mozno mas aj problemy s travenim, lebo pri zlom traveni mas rozne nedostatky zivin a to vedie k stovkam zdravotnych problemov.

RNG

Gydravan, koza potrebuje byt mastena, aby bola pruzna a nepraskala. Do prasklin si okamzite nasadaju rozne plesne a nedovolia sa im poriadne zahojit.
Odmastovanie silnymi mydlami ptreto je na kozu velmi skodlive a nivea obsahuje hromadu chemie, ktora kozi a podkoznemu vazivu vobec nepomaha
www.theecologist.org
Ked chces pouzivat nieco prirodne, co kozu naozaj ochranuje a zivi pozri sa na kokosovy olej a ine prirodne ziviny, viac cez Google.sk pod rng prirodna kozmetika.

jedulka

Ahoj RNg už jsi mi několikrát dobře poradil.Pochodila jsem jak jsi říkal všechny krevní testy a nejen je vzala jsem to cu-grunt.Byla jsem u všech lékařů,podstoupila mnoho vyšetření a nespočet krevních testů.Kromě aftů v žaludku mi nenašli nic.Léčím se i na štítnou žlázu, všechno je OK užívám Letrox.Jinak žlučník je venku, děloha také.Můj problém je někde od nervů nebo psychiky.Ale kvalitního psychiatra mám, beru léky,Xanax, jsem závislá,Valdoxan, Olwexii a nově Buspirom-EGIS.Mám problémy s bolestí při pohybu a dýchavičností.Vydržím takhle maximálně 10minut, pak už jen hekám a chodím jak těhotná držíc si velmi bolestivý kříž.Bolest je velmi palčitá paralyzující. Všechno přejde když se uklidním a sednu si.Před 14 dny se přidali další a bohužel permanentní bolesti, celých zad a od poloviny pravých zad až po pupík.Všechno vyšetřené nikde nic.Dostávala jsem injekce proti bolesti, i když už velmi sofistikované,zabíral mi z nich jen ta křeč kterou se vyznačuje velká bolest.Bolest jinak stále je.Ze zoufalství a nevyspání jsem si vzala prostě jen tak navíc xanax a co se nestalo, bolest byla pryč.Samozřejmě jsem to všude říkala, ale nikdo neví, já ano, musí to být nervama nebo psychikou.Našla jsem si tyhle vitamíny, ale nevím jestli je smím s mýmalékama.Napsal jsi mi jednou at beru DHA ale nedokážu zjistit co to je?
secure.ilekaren.sk
Napiš mi všechno co si mám koupit a koukni mi tady na tohle jestli bych to mohla užívat.S díky jedulka

Gydravan

Dobrý deň. Nezdá sa mi, že by som mal kožu na prstoch priveľmi suchú, napriek tomu mi vo vnútorných zhyboch, ale najmä okolo posledných článkov a pri nechtoch koža puká. Poznám to vopred. Miesto začne najprv svrbieť, potom sa začne tvoriť niečo ako vráska a po niekoľkých hodinách vznikne hlboká, často krvácajúca puklina. Je to dosť bolestivé a prekáža to v práci. Najčastejšie a najrýchlejšie sa tak stáva pri práci s drevom, pôdou, železom a burinou v záhrade. Nie všetky vrásky pukajú, sú však nahusto najmä okolo palcov a ukazovákov a najmä na pravej ruke. Po práci si ich natieram NIVEA krémom, pokožka trocha zvláčni, ale tvoriacej sa pukline už nezabráni. Na noc si dávam na boľavé miesta masť framykoin. Stará puklina niekedy prestane do rána krvácať, začínajúcu to nezastaví. Stačí niečo pevnejšie chytiť a puklina krváca. Bol som u niekoľkých kožných lekárov, ale nevedeli mi s tým pomôcť. Drahé krémy nepomáhali ani tablety so zinkom, železom, horčíkom – ani si ich už nepamätám všetky. A takto už existujem cez desať rokov. Puklina, mastička, náplasť, NIVEA a stále dookola. Už som to nechcel ani riešiť, no dostal som typ na Vás. Viete mi s tým prosím Vás pomôcť?

RNG

Na Slovenske obchody nemozem komentovat, lebo ich nepoznam. Na regeneraciu nervov treba brat najma DHA v davkach 1 az 1.5 gramov. Samozrejme infekcie, co vyvolavaju zapaly a poskodenia treba potlacit najprv.
Na sietnicu priaznivo posobia aj rozne antioxidanty, ktore pomahaju s cirkulaciou, tj vyzivou nervov a zaroven regeneruju poskodene roznymi volnymi radikalmi, medzi ktore patri aj methylalkohol

Nick44

Dobrý deň RNG. Je možné nejakým spôsobom regenerovať zrakový nerv? Napr. po zápale alebo metanole.

Náhodou som objavil tento slovenský e-shop: -odkaz odstránený-. Myslíte, že je spoľahlivý s kvalitnými výrobkami? Ďakujem.