Otázky na RNG

RNG

Cast probiotik je nalepena na crevnych stenach, cast probiotik je vo vnutri v stolici. Tie su samozrejme vynesene von a tie ktore su prilepene na stenach criev sa rozmnozuju a znova a znova preniknu krizom krazom cez stolicu. Ale rozmnozenie probiotik na to, aby osoadili cele crevat, tj az do vahy 1 kg trva nejaly sas ale pri pouziti atb alebo hnacke sa ich znacna cast moze dostat prec alebo byt zabitych. Preto jedina davka probiotik obvykle nestaci na zasadenie dostatku a treba to opakovat viackrat po hnackach a najma po antibiotikach a celkove osadenie criev trva nejaky cas, kozno az niekolko tyzdnov, kde ich krmis 15 gramami mikrovlaknin a chces aby sa rozmnozili az na 1 kg.
Nakoniec to poznas celmi dobre na stolici, ktora musi byt dost pevna a pravidelna. To ti nasveci, ze je v crevach pravdepodobne vsetko v poriadku.

Terry90

Staci teda doplnat si probiotika cca raz za mesiac, ked beriem psyllium kazdy den? Lebo si tusim pisal, ze vlakniny vymetaju aj cast probiotik.

Ja som dost chudy a travenie mam celkom OK, ale potrebujem si vycistit traviaci trakt. Neschudnem pri brani vlaknin este viac? Vdaka.

RNG

Mikrovlaknin je hromada, a probiotika potrebujeu tiez pestru stravu, tj nielen psylium, ale aj pektiny, inulin, arabinogalaktany glucomanan a podobne.
Denne odporucam kazdemu brat aspon 15 gramov, po cely zivot, lebo probiotika treba cely zivot podporovat a creva cistit od neziaducich latok(absorbcia a mechanicke cistenie)
Zialbohu v nasej potrave je mikrovlaknin primalo, takze je rozumne si ich kazdodenne doplnovat.
Probiotika staci len nasadit, oni sa rozmnozia sami, ked ichj podporis mikrovkninami. Inac to malicko, co je v kapsuliach je len nasada, to sa musi rozmnozit mnohotisickrat, aby si pocitil ucinky dobrej probiotickej crevnej flory.

Terry90

RNG, chcel by som brat vlakninu (asi psyllium) s probiotikami. Ako casto treba doplnat probiotika a v akom mnozstve pre zdravu crevnu floru a znicenie odpadu v crevach a traviacom trakte? Kolko gramov psyllia by som mal brat denne? Moze sa vlaknina s probiotikami doplnat nonstop cely zivot? Predom ti dakujem za pomoc.

RNG

To ani mne casto nepracuje,to zalezi od toho, ako to maju programovane v roznycyh strankach tj aj na tomto fore aj inych, ale ked si tie odkazy zadas, trebars manualne naklepes do adresy hore miesto napr www.google.sk tak ti to vyhlada.
Ja nie som administrator ani programator, a neviem system zmenit.
Ja ti mozem len uviest rozne adresy, ktore si mozes dat do nadpisu, tak ako napr tento co je teraz hore
www.zdravie.sk a miesto neho tam das ziadany, ako tu uvedeny www.weltabs.com alebo rozne ine, ci su cervenym vysvietene, alebo nie.

orol

rng nazory, ako aj rng stres je ok, otvorim. Ale nefunguje mi otvorit tie odkazy pri rng stres (vysvietene cervenym).

Po kliknuti mi odkazuje: 404 - Stránka nenalezena Při provádění Vašeho požadavku došlo k této chybě: 404 - Stránka nenalezena.

orol

Tu mi to je jasne
-odkaz odstránený-

ale myslim tieto odkazy nemozem otvorit:

www.welltabs.com
Taketo a podobne vytazky je dnes dostat z roznych zdrojov, pozri napr na
-odkaz odstránený-
-odkaz odstránený-
-odkaz odstránený-