Otázky na RNG

Jozefe

RNG dokáže curcumin C3 complex od doctors best potlačiť aj zápaly hrdla dutín a iné súvisiace s respiračnými infekciami?..zaujíma ma to lebo som to objednal na reumatické bolesti ale že či má význam míňať z toho prípravku aj na takéto zápaly.dík

MultiLevel

Dobry den RNG, mam na vas otazku. Z firmy Swanson si objednavam doplnky. Doteraz som vsetky znasala velmi dobre. Nedavno mi prisiel dalsi doplnok - Horse Chestnut (pagastan konsky). Uzivam ho zatial stvrty den, jednu tabletku zapijam vodou, vzdy po jedle. Neviem ci robim nieco zle, ale vzdy tesne po uziti citim nevolnost. Pride mi zle od zaludku, akoby na vracanie. Neviem ci mam prerusit uzivanie, alebo tabletky brat inym sposobom (napriklad pred jedlom a podobne...)

RNG

ema 280, uronoterapie je davno znama vec, uz moja prababka davala do zapalenych oci moc na liecenie a pomahal. Lenze pit moc by som nevedel nech je to ako ucinne, a nemozete od toho ocakavat ziadne zazraky, ja sa skor venujem doplnkom s ovela lepsimi vysledkami.
Urinoterapia pre mna je vec uz minulosti

RNG

cajka, streptokoky agalactiae nie su obvykle oznacovane za sexualne prenosne, lebo sa daju preniest rozne. Nie su to nejake vzacne bakterie, mnohe druhy sa z nich nachadzaju v traviacom trakte bezne, a dostanu sa prenosom(toaletny papier, uzke nohavicky/tanga) do vaginalneho priestoru, kde mozu ohrozit zivot novorodencov. Likviduju sa jednoducho antibiotikami, ako penicilin a ked sa nedaju jednoducho znicit, znamena ze sa zdruzili do biofilmov, ktore treba alebo najprv odmaskovat(NAC, serrapeptaza) alebo pouzit ine atb na ten biofilm ucinne.
Samozrejme ich znicia aj citricidal a mnohe ine amtimikrobialne doplnky. Teda po odmaskovani.

RNG

PF 2014, rozni ludia, rozne nasledky abstinencie. Ale vacsine sa to po case podari, ked maju zaujem sa zbavit navykovych drog, ktore im aj tak casto nepomozu.

RNG

Lenka a. obvykle ked to rozdelis na vela davok 3 gramy kyseliny askorbovej nesposobia hnacku, ale je to velmi individualne, pokial to nevyskusas na sebe nevies s istotou.

RNG

PF2014, samozrejme sa da urobit NMR celeho tela, len je to besne drahe a neda sa to spravit na hociktorej masine, len tych co maju na to kapacitu , lebo sa jedna o podstatne viac dat na cele telo, ako na malu cast z neho.

RNG

jojojo55, ppozri si viac cez Google.sk pod rng, koloidna strieborna voda
Najdolezitejsi je celkovy povrch/plocha striebornych castic,, nie mnozstvo/vaha striebra v nej. A iony su sice velmi kratko zijuce v nej, ked sa stretne napr so slinami, ale su az 27 000 krat tak ucinne za ten cas, ako neutralne castice rovnakej velkosti.