Otázky na RNG

oriesokdn

RNG, a keď som si dala dnes ráno polku sertralinu, môžem si skúsiť dať ešte teda aj ten ľubovník?..myslím že zase idú na mna depky, nedokážem sa na nič poriadne sústrediť a stále ma prepadajú len negatívne myšlienky ):

RNG

en.wikipedia.org
Sertraline ma ucinok SSRI, je navykovy a az 60% ludi ma abstinencne nasledky, ked ho prestane brat.
Naproti tomu vytazok z Lubovnika/st Johns Wort, s obsahom 3 mg hypericinu a 30 mg hyperforinu je nenavukovy, ma ucinok asi v hodiny po zobrati a trva vyse 8 hodin, beries ho 1 krat denne len ked ho potrebujes(stress, davove situacie...)takze ho nemusis brat kazdy den. Ucinok tej davkuy je nielen SSRI, ale aj SNRI, ciastocne aj na hladinu dopaminu a GABA v mozgu.
Moja zena ho obcas pouziva, niekedy aj 2-3 krat do tyzdna, ked mame naval v robote alebo niekto blizky zomrie. Alebo na davove situacie, neznasa totiz velke davy ludi.

RNG

Multilevel, na spruznovanie cievok su aj vitamin C a E, rozne ine antioxidanty(vinpocetine, huperzine A, proantokyanidy z hroznovych semien/grape seed extract a bioflavonoidy, co su tiez antioxidanty, ako rutin hesperidin a najma diosmin)
Cievy je dobre aj cistit lecitinom a lipazou, pripadne aj chelaciou, kdeze tvrde nepruzne nanosy na cievach maju zlozenie zhruba 80% stvrdnute/oxidovane/ polymerizovane znicene nenasytene tuky
15 % tak isto oxidovane stvrdnute cholesteroly(LDL a najma LLDL)
a 5% mineralove nanosy/kalcifikaty, ktore sa daju odstranit chelaciou alebo presunut do kosti branim extra vitaminu D-3 a K-2

MultiLevel

Dakujem RNG za radu! :) Urcite vyskusam, co pises. Snad mi to pomoze. Mam dedicne krcove zily, po stehnach sa mi zacali objavovat rozsirene cievky, tak som chcela proti nim bojovat prave pagastanom, odporucil mi to znamy....

orol

Ahoj RNG
(este ku chelacii)

-cize rano EDTA, vecer remineralizacia + D-3 a K-2

P.s- a mozem ci nemozem k tomu zaroven brat aj N.A.C., pripadne serapeptazu kazdy den?

RNG

Janelan, ja vseobecne tu odporucam len doplnky, nie lieky ani kombinacie liekov s doplnkami. Predsa nemozem s kludnym svedomim odporucat nieco, co moze byt skodlive.Na to mas svojich lekarov.
A lieky su prakticky napospol pre niekoho skodlive, dokonca niekedy viac, nez uzitocne.
Pokial sa ti podari toho streptokoka dostatocne odmaskovat(NAC, serrapaptaza) tak uvedene antimikrobialne by ho mali zlikvidovat za tyzden-dva.