Otázky na RNG

RNG

Siran horecnaty je v tele menej pouzitelny ako chlorid. Rozhodne to nie je silny zdroj siry, tu telo potrebuje z organickych zlucenin. Alebo z MSM a DMSO.

redka

A stane sa mi nieco ak to predsa len pouzijem na ten olej? Nie je to jedno kupat sa v tom a striekat to na seba? V koncentracii ano. Ale ten siran... Ved aj ten je v tele potrebny. Teda sira ako taka ci sa mylim?

RNG

Samozrejme ze sa to da pouzit. Ja si v kupeli z epsonovej soli macam paty Je to celkove relaxujuce na kozu a podkozne vazivo.

redka

Ufff tak som potom kupila zle:))) citala somze siran je lepsi ako chlorid.... Ale tak snad na kupele sa to da pouzit nie? Je to v potravinarskej kvalite.

RNG

Siran horecnaty, alebo horka sol sa pouziva najma na zvierata, proti parazitopm v kozusine/vlne. Ale pouzivaju ho aj do kupela pod nazvom Epsom Salt.
Pd nazvom magneziovy olej je silny roztok chloridu horecnateho vo vode, pozri napr na
wellnessmama.com
Male molekuly sa mozu transdermalne dostat do tela, najma tesne pod kozu.
Ja odporucam najma branie jodu transdermalne, kde sa jod okamzite po prestupe kozou naviaze na podkozne tuky a tak sa v tele vybuduje urcita hladina potrebna na rozne hormony, enzymy a ine procesy v tele.

redka

Dakujem krasne za odpoved, uz to mam ulozene v poznamkach :)

Este mam otazku. Chcem si vytvorit tzv magneziovy olej... Mozem na to pouzit aj siran horecnaty alebo len chlorid horecnaty? Miesa sa to v pomere jedna salka siranu horecnateho s jednou salkou destilky?

RNG

Janelan, pancreatin obsahuje zmes enzymov, co moze zvysit tok zlci. A ked mas kamene v peceni a zlcniku, mozes mat z toho tlaky a dokonca bolesti.

RNG

Rhapsody, telo nie je zahlienene od nedostatku nejakych umelych chemikalii, ale z nejakych latok, co nevie spracovat a zamoruju ho.Alebo sa snazi bojovat proti roznym chemikaliam a mikrobom, co nas obklopuju.
Len chemikalii je vyse 55 000 registrovanych, tj tie testy na alergie su samozrejme velmi ubohe, len na par alergenov.