Otázky na RNG

RNG

Redbatica, pri kolostre je dolezity obsah imunoglobulionov a lactoferrinu.
Kvalitne collostrum ma obsah aspon 25% imunoglobulinov. Osobne mam najradsej collostrum z Noveho Zealandu, kde sa kravy volne pasu, zamorenie v pode je velmi male a kravy nedostavaju ani hormony, ani antibiotika.
Teda ja osobne kupujem znacku Symbiotic, velke balenie prasku(595 gramov) a keby som to potreboval na nejaku chorobu alebo vysilenie, tak pouzivam davky najmenej 2 x 15 gramov prasku.
Posledne som to pouzil pre manzelku zamixovane do chaga caju, ked ju napadol virus VZV(sposobuje ovcie kiahne u deti, nosime ho v tele cely zivot a ked poklesne viralna imunita, hlavne u starsich ludi, prejavi sa ako nebezpecny pasovy herpes , co moze zautocit na nervy, mozog a zrak)

RNG

Inac jedine, co musis robit je nebrat probiotika spolu s antimikrobialnymi, musis dat medzi ne pauzu najmenej 3 hodiny.Berberine je antimikrobialny, podobne napr ako oreganovy olej, collostrum, citricidal a podobne.

RNG

Claire, ja tu nespominam vsetko, co by mohlo pomoct, iba tie najbeznejsie. A v poslednom case sa coraz viac pouziva berberine, tj ucinna zlozka z napr brusnic vo vacsich davkach ako antimikrobialny prostriedok na crevne aj urinarne nakazy, dokonca je uziticny aj na cukrovku DM-2, nemam ani sajnu, aky to ma tam mechanizmus, ale viem ,ze to pracuje.

claire

vdaka RNG, no ja som sa riadila tym co ste mi odporucil, berberine ste vtedy cca pred mesiacom nespomenul...ale ak myslite ze mi pomoze, zaobstaram si aj ten. ako by ste uzival tieto nasledovne pripravky: aloe vera, psyllium, pancreatin a probiotika tak, aby to bolo pre telo co najprospesnejsie? dakujem

RNG

Vyhybaj sa par dni aj mliecnym vyrobkom, pokial si nezaobstaras silne enzymy na mlieko, ktore ti pomozu mliecne produkty stravit, bez alergii. Dobry je napr vyrobok firmy Enzymedica, pod menom Lacto, Complete dairy digestion.

RNG

Claire, zacni s 2 x 1 tableta toho enzymu, pripadne 3 x 1 tableta, akokolvek, kedze ten enzym sa rozpusti az v crevach. Skoda, ze si si nezaobstarala aj nieco antimikrobialne, berberine je dobry na napravu crevnej flory, lebo zapaly su vzdy niecim sposobene, od zamorenia az po rozne skodlive mikroby
Vyhybaj sa pre istotu vsetkemu, co moze obsahovat lepok, tj vyrobkom z muk psenicnej, raznej, jacmennej,a dokonca pre istotu aj ovsennej. Ak ti zapal prejde to je jasny dokaz , ze ti telo lepok neznasa, lebo ho nevie spracovat.
Lekarske testy to casto ani nezistia, ale takto si to sama mozes potvrdit.

RNG

Sisley, roztok citricidalu treba pit po malych glgoch celu den. Pripravuje sa z litra vody a 35 kapiek 60% citricidalu alebo 60 kvapiek 33% citricidalu. Kedze nevies o aku infekciu sa zatial jedna, ber aj kapsule oreganoveho oleja(NOW, 2 x 2 kapsule) samozrejme aj serrapaptazu, keby to bola nejaka maskovana infekcia, ako L-formy, biofilmy mukoplazmy a podobne(3 x 120 000 IU) co napomoze aj ucinku atb, lebo aj toeto vedia do roznych odmaskovanych infekcii lepsie preniknut.
D-manosa sa davkuje 2 gramy kazde 3 hodiny. S trochou stastia sa daju za par dni takto rozne miroby odhaknut zo sliznic a splachnut mocom von.
Nezabudaj brat po dobrani atb 3 hodiny neskor silne probiotika a samozrejme pocas celeho dna aj mikrovlakniny aby sa ti e probiotika mohli rozmnozovat. najma na noc je to velmi ucinne s kuskom jablka.

RNG

Multilevel, ked mas nejake zamorenie v tele enzymy a voda au nastoj na ich odstranenie.
Ak je to zamorenie povrchove, tak odporucam prirodnu kozmetiku, tj nieco dobre na kozu zlozene len z jedlych zloziek a obsahujuce aj nejake antimimrobialne latky, idealne citricidal.

claire

andie 1990, mozem sa spytat, pises ze mas nespecificky zapal creva, celiakiu a laktozovu intoleranciu, bola si aj na kolonoskopii? ja mam totiz tiez nespecificky zapal, konkretne tenkeho creva, ale doktor vyslovil podozrenie aj na celiakiu. kolonoskopiu som absolvovala, zistili len ten zapal no moje tazkosti s bolestou brucha pretrvavaju...