Otázky na RNG

lu

AHOJ RNG.....PROSIM TA, VEDEL BY SI MI PORADIT PROSIM?? AKO SI UZ ASI CITAL, MAM PO EXPIRACII ZUBA, KTORY SA MI KONECNE ZACAL HOJIT SKORO PO DVOCH TYZDNOCH AJ OHLADOM ANTIBIOTIK, MAM TAM SUCHE LOZKO...CHCEM SA OPYTAT, CI NEVADI, KED SA MI TAM DOSTANE JEDLO?? NEVIEM, AKO HO MAM POTOM VYBRAT... INAC, JEDAVALA SOM AJ MLIECNE VYROBKY A TO ASI NEPROSPIEVA K HOJENIE...OD DNES UZ NEBUDEM JEST NIC MLIECNE A ESTE NIECO, PISAL SI NIECO O USTNYCH PROBIOTIKACH...PROSIM, NAPIS MI O TOM VIAC....ZE CI, ZOHNAM NEJAKE DOBRE AJ U NAS V LEKARNACH...DAKUJEM TI PEKNE...

RNG

Drobnytrupik, toluen sa neda dostat z tela enzymami, snad len protokolom dr Berksona a absorbcne, hodne mikrovlakninami, najma modified citrus pectines.
Toluen je karcinogen a nie je rozpustny vo vode, tj sa nevylucuje mocom, ale len zlcou alebo cez kozu sa odparuje z tela.

Martin223

RNG kliknúť sa na to ani mne nedá, ale keď na to dám myš ukáže mi to mail. Ale mohol som ti ho napisať rovno sem, takže martinsk223@gmail.com

drobnytrupik

Ďakujem pekne za odpoveď. Ona dlhodobo pracovala v práci s chemickou látkou Toluén, čo si myslím, že jej to poškodilo. a je nejaký spôsob ako túto škodlivinu dostať z tela von?
Vrelá vďaka.

RNG

Martin, tvoj mail nechodi, zialbohu. ked nechces pisat sem, najdi si napr cez google.sk pod mojim nickom a roznymi problemami ci uz stranky rng.nazory.eu alebo forum rng.jecool.net
Alebo tu uved svoju e-mail adresu

RNG

Nedostatovne tvorenie cervenych , bielych krviniek a krvnych platniciek zaroven ma koren v posdkodenej kostnej dreni. Dovodov na poskodenie je vela, od roznych chemikalii, cez zly traviaci proces, ozarovania, chemoterapiu, a dokonca ja premnozene plesne a candida. Tiez nedostatku B-9. B-12, med(Cu) a podobne, ale tie by skor poukazali na nedostatok cervenych krviniek, a nie vsetkych bielych aj platniciek.
Pozri na
en.wikipedia.org
Kazdu menovanu pricinu treba samozrejme adresovat inac. Ci uz doplnkom chybajucich zivin a vitaminov, alebo precistenie zamoreneho tela, alebo potlacenie roznych infekcii.
Kedze ma osteoporozu, kriticku, tak v prvom rade treba adresovat travenie(tj kyseliny , enzymy(traviace aj cistiace), mikrovlakniny,probiotika, doplnok mineralov na kosti a vitaminov D-3 a K-2)
Na posilnenie , narazove, by som jej dal 2 x 15 az 25 gramov praskoveho colostra(tekuteho 2 x tolko)aspon niekolko dni na "nastartovanie" a v pripade prinizkeho poctu krviniek aj transfuziu, ale cerstvej, plnohodnotnej, nie konzervovanej krvi, co aspon docasne problem vyriesi na par tyzdnov)
Dalej neviem, lebo nepoznam celu historiu, ale na virusove dovody su antiviralne doplnky, na plesne a candidy antimykoticke lieky a doplnky, a na zamorenia roznych druhov prislusne odmorovania. Na rakoviny rozne protirakovinne doplnky, najma enzymaticke cistenie, betaglukany a graviola, pripadne aj Chlorid cezia, co ucinkuje znacne rychlo najma na kostne rakoviny, ale aj ine.

drobnytrupik

Dobrý deň, poprosím o radu, tak ako mnohokrát, ste mi už odpovedali a pomohli. Dnes mame diagnostikovali chorobu - PANCYTOPENIA. Prosím povedzte mi prosím o akú chorobu ide presne? na nete som sa len dočítala že je to vlastne úbytok všetkých častí krvi. Jej obvodný lekár jej povedal len toľko, že má zle červené, biele krvinky a že doštičiek má strašne málo, že sa jej niekde strácajú. Podľa lekára má byť hodnota 150, pred mesiacom mala 105 a dnes mala 35. Má vraj strašne veľa železa, čo jej vraj poškodzuje pečeň, podľa ultrazvuku má aj zväčšenú slezinu.
Má silnú osteoporózu, a aj z toho dôvodu poškodené 2 stavce - doslova na rozsypanie.Okamžite ju poslali do nemocnice na interné.
Prosím Vás, poraďte mi čo ďalej. Čo sa dá preto robiť - aké doplnky nasadiť v akom množstve?
Ona brala dlhodobo tieto doplnky - betakarotén, vápnik - Horčík Zinok, Ascorutín, ďalej C.zera ( na alergiu od lekárky na pľúcnom), Striekala si do úst spray na astmu ( neviem názov - ale sú to kortikoidy), dlhodobo brala ešte nejaké lieky na osteoporózu. ja som jej dala ais pred 2 mesiacmi Cordyceps, čo jej aj pomohol na dýchanie, lebo jej znížili dávku toho sprayu. keď mala žalúdočné a črevné problémy ( kŕče, krv v stolici) tak som jej dala sladovku, medvedí cesnak a na odparazitovanie orešák a koloidné striebro.
Mohlo jej niečo z toho poškodiť tak, že sa jej vlastne rozpadáva krv? Dnes jej primár povedal, že sa jej v kostnej dreni netvorí niečo, čo by malo vyživovať vnútorné orgány.
Prosím o odpoveď a radu. Ak nemôžte písať názvy liekov, poprosím na adresu mailu - repkovakatka@pobox.sk. Vrelá vďaka

RNG

Iva, pricin na tuto podla lekarov "autoimunnu" chorobu je viacero uvedenych , najma zamorenia ortutou(plomby) a rozne lieky,najma silne zamorujuce chemoterapeutika, ale moj pocit je, ze su v tom nejak zamiesane aj virusy.
Tj zdoraznujem precistenie tela enzymami a absorbentmi, pripadne aj precistenie pecene protokolom dr Berksona a zvysenie viralnej imunity
Viac okolo toho pozri
en.wikipedia.org