Otázky na RNG

lu

Prosím ta, este mi porad, dnes mám ísť na narodeninovu akciu, dlho som už nikde nebola, nechodím nikde...ale, chcela by som vedieť, či si môžem vypiť alkohol?? Ako som písala, min.pondelok 18.8.mi trhali ten zub..dnes je 29.8.a po tých bolestiach som konečne ok!!!neboli má to už, pekne sa to lieči a preto sa chcem opýtať, či ísť na akciu a vypiť si, alebo to radšej nechať tak??? Ďakujem aj za tie probiotika....diky

RNG

Jessy, na bolestivre menstruacie pomaha najma yam, tj diosgenin v nom, kde davka diosgeninu musi byt okolo 200 mg denne.
Pomahaju aj ine, ako pupalkovy olej, damiana, black cohosh a pripadne aj adaptogen Dong Quai/angelica sinensis.

RNG

Verondza, ten syrup obsahuje cukry a nevidim tam ziadne kozervacne prostriedky, len male stopy vitaminov v znysle starych odporucenych dennych davok z roku 1048.
Betaglukan je z hub a syrup, po otvoreni sa moze lahko kazit, ked nie je chladeny.
Takze tam mozu byt reakcie na huby aj pokazeny syrup.
Aj tak dospela davka betaglukanov, co tu odporucam(kvasnicive) je 3 x 500 mg intenzivne a 2 x 250 mg udrzobne a na ine vahy, nez dospelu(70kg) to treba prepocitat

verondza

baciltrafil ma taketo zlozenie
Obsahuje unikát au kombináciu aktívnych zložiek:
•beta glucan 100 mg
•vitamín C 80 mg (100% ODD)
•resveratrol z červeného hrozna
•selén (100% ODD)
•zinok (100% ODD)
a ten sirup
Jedna čajová lyžička (5 ml) sirupu obsahuje 60 mg mikronizovaného beta glucanu z Hlivy ustricovitej (Pleurotus ostreatus) a zmes vitamínov:

•kyselina L-askorbová - vitamín C (37,5 % odporúčanej dennej dávky) 30 mg
•niacín 1,35 mg,
•kyselina pantoténová 0,45 mg
•vitamín B6 0,15 mg
•vitamín B1 0,10 mg
•kyselina listová 10,00 μg
•biotín 1,25 μg
•vitamín B12 0,10 μg

Ďalšie látky: glukózový sirup s fruktózou, čistená voda, sorban draselný.

verondza

mame toto:
www.natures.sk

www.natures.sk

neviem, ci sa mozu pridavat taketo odkazy. nechcem robit negativnu reklamu. len by som bola rada, keby si sa na to rng prosim pozrel, ci je to podla teba v pohode. syn ma 27 kg, uzival jednu kapsulu. dcera ma 9 kg a uzivala 2,5 ml raz za den. mozno to ani nie je z toho. syn uz lezi...zvracia. jemu uz ak nieco podrazdi zaludok, tak uz potom tie grcacky trvaju dlhsie. parkrat sme kvôli tomu skoncili na infuzkach.ale to bolo uz pred vyse rokom. dufam, ze som mu to tazko vydobudnute travenie nenarusila takto hlupo..:-(

RNG

Ja neviem co to mas za produkt, betaglukany poznam len ako prasok v kapsuliach, nie syrupy.
Jedine, co sa stava dost zriedkavo je alergia na niektore hubove extrakty,co obsahuju aj glucomannany,pre ludi, co ich nevedia sporacovat, ale nie na samotny cisty betaglukan.

RNG

Lu ustne probiotikia /oral probiotics su relativne nove na trhu a na Slovensko prenikli zatial jen prve, Biogaia prodentis, drahe a neviem nakolko ucinne.Preto ich skor hladaj zo zahranicia cez internet.
Iherb.com ich ma niekolko

verondza

dobry den rng,
prosim ta o radu. pred tyzdnom som zacala svojim detom davat betaglukany na podporu imunity pred zyciatkom sk.roka. beru to prvýkrát. syn ale vzdy do hodiny zacne zvracat. vylucili sme vsetko, co by to este mohlo byt, vypada to uz len na ten betaglukan. ma problemy s tenkym crevom, este pred rokom maval stale hnacky, potom sme ale nasadili liecbu roznymi potr.doplnkami a uz rok ma travenie dobre. je mozne, ze by mu ten betaglukan sposoboval taketo problemy? teraz uz nielen zvracia, ale ma krce v bruchu. strednej dcere nie je nic, ale najmladsia, ktora ma rok a pol dva dni skaredo hnackovala...neviem, ci je to nahoda, ze hned po podani pravej davky betaglukanoveho sirupu a prestalo to den potom,ako som jej ho uz nedala. Syn uzival nalacno jednu tbl baciltrafil od natures a najmensia dcera 2,5 ml detsky sirup forte multivitaminovy od natures.nikde som nenasla, ze by betglukany sposobovali taketo problemy, velmi som sa na ne spoliehala, ze decka budu menej chorlaviet. mozno by sa to malo uzivat inak ako nalacno? alebo to musim uplne zrusit? vopred dakujem za odpoved.