Slabosť alebo tŕpnutie nohy

Príspevok v téme: Slabosť alebo tŕpnutie nohy
ada323

Mam 22 rokov a v poslednej dobe cca 2 mesiace mi zacali trpnut nohy.Stava sa mi to tak zhruba 2-3x do tyzdna,ze na par sekund pride slabost, akoby som si prestavala citit nohu(jednu alebo druhu,ako kedy) nezavisle od toho ci sedim alebo kracam...najcastejsie vsak v pravej nohe od kolena dolu, aj teraz ju mam uz asi hodinu tak napoly strpnutu - chvilku nic a potom taka slabost, tlak v nohe...uzivam hormonalnu antikoncepciu 3.rok ale predtym som take problemy nemala...Viete mi niekto poradit co by to mohlo byt? Chybaju mi nejake mineraly alebo co?

Miro075

Zravym mam 33rokov a minule na prechacke mi zacali trpnut nohy a mrvenie chodidliel nevedel som ani udržat rovnovahu ako keby som bol opyti.Stretli ste sa stym niekto alebo sa to uz niekomu stalo .Viete mi niečo poradit.Dakujem.

mjanik

pravdepodobne tu ide o:keď trpne ruka,ide o krčnú chrbticu,keď noha ,tak o kríže.Obidve dobre liečiteľné-akupunktúra

Mato112

Zdravim.Mam 18r a mam menší problém s nohami. V poslednej dobe ked sedím lezim dokonca aj chodim. Nieco sa s nimi deje sproste mi s nicoho nic strpnu na par sekúnd. Ako ked sa mi to stane 1x je to v pohode ale ked sa to opakuje je mi to uz aj dost neprijemne. Poradte co s tym mozem mat? Ďakujem :)

RNG

Privela zien, co pouziva HAK ma problemy s tvorenim krvnych zrazenin-trombov. Vobec HAK je skodlivy zasah do normalnycy procesov v tele
www.healthline.com
A to tam este nespominaju zvysenu pravdepodobnost rakoviny prs medzi tymi sedemnastimi moznymi skodlivymi nasledkami.Ani zamorenie pecene .

Maxo

Dlhšiu dobu pociťujem mierne bolesti sedacích svalov /ako pri svalovke/, čo sa mi prenesie na celú zadnú časť stehenných svalov až po kolená a za chvíľu mi tŕpnu nohy, ako by som chodil po piesku.Musím si na chvíľu sadnúť a prejde ma to.Ale keď kráčam ďalej, tak sa to opakuje.
Máte s tým nejaké skúsenosti, prosím ?

Maaj

Mám osteochondrozu chrbta a v krčnej chrbtici C4-7 vyskočené platničky.Čaká ma operácia. Po hospitalizácii mi začali trpnuť sedacie svaly a stehná i lýtka že som nemohla chodiť. Užívam doretu od bolesti a dorsiflex. Vysadila som doretu liek a trocha mi to pomohlo na chôdzu, ale trpnutie ešte úplne nevymizlo. A potia sa mi dosť nohy. Viete niekto pomôcť?

elenka 92

Sú to asi dva týždne čo mám problémy z pravou nohou.Pri sedení necítim nič,ale ako vstanem zacítim bolesť v pravom bedrovom kľbe a odtiaľ sa mi šíri taký prúd tŕpnutia vnútornou stranou stehna až po koleno,kde sa mi to rozšíri v celom kolene.Noha mi zoslabne a je to veľmi nepríjemné,ďakujem za pomoc