Prsia - výtok

Sanel

Ahojte som piaty mesiac po porode vibec som nekojila aprave teras somsi simla zemi ide zlaveho prsnika taka buela tekutuna poradte mi prosim bojim sa ci niesom tehotna dakujem

lu

ahojte, vyteka mi z prsa priesvitna tekutinka, pred tym mi tiekla aj krv...myslim si, ze to moze byt aj preto, ze som bola uz na dvoch potratoch...poradte, ak s tym mate skusenosti...a este daco, zarastam v oblasti bradaviek, viete mi prosim poraditm ako to zlikvidujem...dakujem ...budem cakat..

Tinuška

AHOJTE CHCEM SA OPYTAT POSLEDNU MENSTRUACIU SOM MALA 22.6 A DALSIA BY MALA BYT CCA 22.7 S PRIATELOM SME SA ROZHODLI MAT DIETATKO UZ TYZDEN MAME NECHRANENY SEX MAM NEJAKE PRIZNAKY CO SA TYKA UNAVY,JEDENIA-ROZNE CHUTE,....DVA KRAT SOM SI ROBILA TEST A BOL NEGATIVNY DNES SOM ZISTILA ZE MAM ZMENY NA PRSIACH SU TVRDE A MALA SOM Z NICH BIELY VYTOK PORADTE MI....JE TO NAZNAK TEHOTENSTVA

CULLEN.14

ahojte mam taky problem vcera som sa sprchovala aa zacal ma boliet prsnik na bradavke som nasla take tvrde... ale len na jedne a ked som to stlacila tak mi islo odtia take priesvitne...bojim sa nikto o tom nevie ale na dnes ma len boli ale ta tekutina mi uz nejde...prosim poradte mi...mam len 14 a mam menstuciu vsetko...ok diki papa

SusynQa

prave pred troma dnami som zacinala pozorovat.. ze ma obcas nieco zachladi z oblecenia ked idem spat..ae nedavala som tomu nejaku pozornost..a prave predchvilou.. zase...sstlacila som si prso a strasne malilinko ae nieco biele som tam mala... ja som raz citala niekde ze je to v poriadku ze je to v ramci vyvoja.... v stredu som objednana ku endokrinologicke takze si to u nej overim... mam 17 a antikoncepciu beriem polroka

lila19

Ahojte, pred mesiacom som bola na sono prsnikov,vsetko je v poriadku. Dnes som sa sprchovala a pri utierani uterakom som si pritlacila bradavku laveho prsnika, z ktoreho mi vysla biela tekutina.Som po dvoch porodoch a obidve deti som dojcila, nedojcim uz 16 mesiacov. Moze to byt este mlieko alebo mam navstivit gynekologa. Dakujem za odpoved, majte sa a vsetko dobre v novom roku,hlavne zdravie.